Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy magyar...

Mennyibe kerül egy magyar agár? Jó kennelek?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék ilyen kutyát, de nem tudom mennyit kell gyüjtenem
2012. jún. 19. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Jó kennelt sajnos nem tudok ajánlani Magyar agár kennelekkel nincsen különösebb tapasztalatom.

kb. 60-70-80.000Ft-tól kezdődik az áruk.

2012. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy kiállításit, versenyt vagy vadászagarat akarsz.
2012. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha agarat szeretnék csak és kizárólag Töpfner Józsefet keresném fel.
2012. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hobby célra szeretnék
2012. jún. 19. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Vakvágta

Kucorgó-Dombi

Repülj

Pannon-Oriental

Olajos-réti

Cserihegyi

Aranyági Utonálló


Itt vannak kb összeszedve: [link]


Én a Vakvágtát a Kucorgó-Dombi és a Pannon-Oriental kenneleket ajánlom. Valamint ha nem ragaszkodsz a kiskutyához, akkor a fajtamentőket, most ők vannak náluk: [link] nézz körül!

2012. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vagy ma születtek itt kiskutyák: [link]

Őket is szívesen ajánlom.

Az előző voltam.

2012. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Little Red:


Azért ezt a csak és kizárólag dolgot nem mondanám. Sok jó kennel van, még a MEOE-sok között is lehet nagyon jó magyar agarakat találni.

Én direkt nem mondok kenneleket, mert se pozitív, se negatív reklámot nem akarok.

Tény, hogy a Józsinak nagyon jók és híresek a kutyái, de hátrány ott is van. De ez mindegyik kennelre elmondható.


Hobby célra és ha igazi magyar agarat akar a kérdező, szívesen mondok privátba néhány kennelt. MEOE, MATOE és OAE kenneleket is.

2012. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Én a MATOE-t messze elkerülném. A MEOE-ben is mennek sumákságok, de a MATOE-hez képest kismiska.


Pár éve megismertem az ország legjobb tenyésztőit és ezek után mondom, h csak és kizárólag Józsi, ha ő rábólint egy kutyára, akkor oké :)


De ez én vagyok.

2012. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát pedig ha valóban ismered a Töpfnert, akkor tudod, hogy a MATOE-s kutyákat ő is többre becsüli, mivel ők munkára szelektálnak, míg a MEOE-sok nem.


Egyébként nekem is SzH kutyám van, csupán nem vagyok teljesen elfogult és tudok ezt-azt.

2012. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szóval van jó MEOE-s és van jó MATOE-s kennel.

Sumákság pedig mindenhol van.

Ha pedig valaki igazán jó kutyát akar és valóban hobbyra, nem érdekli a TK és a kiállítások világa, akkor OAE.

2012. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!