Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi mehetett a kutyám talpába?

Mi mehetett a kutyám talpába?

Figyelt kérdés
Egyfojtában nyalogatja, de semmi nem látszik. Annyi, hogy már kicsit nagyobb a két újja közti rész, mint a másik lábánál. Mi lehet?
2012. jún. 19. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet valami tüske, és valamilyen fertőzést vitt be.
2012. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha az ujjak között nyalja, valószínűleg toklász. Jól bent lehet már, ha nem látszik. Vidd orvoshoz, hogy kiszedje. A toklász befelé megy folyamatosan.
2012. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hovarju ***** válasza:

az is lehet hogy megcsípte valami bogár, vagy darázs.

Ha van otthon adj neki calcimus oldatot, vagy kálciumos pezsgő tablettát. Ha ez sem hat (rövid időn belül javulnia kell), akkor holnap hivj fel telefonon egy állatorvost, hátha lesz valami jó ötlete.

2012. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hovarju ***** válasza:

Igaza van az előttem válaszolónak, akár toklász is lehet.

Tapogasd át a tappancsát, hátha megtalálod és ki bírod venni.

2012. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek kullancs ment bele,akkor nyalogatta,de elég pici volt,akkor hirtelen még nem is láttam.Reggelre már nagyobb lett,ki tudtam szedni.
2012. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is toklász.

[link]

2012. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kistermetű, azt hittem csak nagyobbaknál okozhat gondot... Mondjuk nem tudom miért hittem ezt. Nem látszik semmi neki, kicsit tágabb a két újja közötti rész és nincs ott már úgy szőr sem. Amúgy nem is piros neki, de fájlalja... Asszem holnap, azaz ma doki...:/


köszi a válaszokat!

2012. jún. 20. 02:11
 8/8 anonim válasza:
Mi kutyánknak is szokott ilyen lenni minden évben, de ő nyalogatja magának és elmúlik. És mi is a toklászra tippelünk.
2012. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!