Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire lehet manapság...

Mennyire lehet manapság kutyát eladni?

Figyelt kérdés
2 éves cocker spánielünket szeretném eladni interneten, hirdetem az aprod.hu-n és a vaterán, de eddig semmi eredmény. Van esély rá, hogy 15 ezerért el tudom adni? (nem törzskönyvezett) Egyáltalán, vesznek az emberek mostanában kutyát?

2012. jún. 20. 08:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%

Eszembe sem jutna a kutyámat eladni,akkor sem ha meg kellene válnom feltétlenül tőle (mondjuk ilyen nincs,de mind1). Ott van a fészbuk,azon látják uyganannyian mint a vaterán,és nincs licitálás egy élőlényre.

És pont az a gond,hogy a saját hasznát lesi a kérdező,rögtön ez jutott ezsébe,hogy mennyit lehet érte elkérni.Majd rájön,hogy vannak olyan idióták akik kifizetnek 20-30-40 ezret is mert ugye fajtatisztának fogja hazudni. És örülni fog ,mint majom a farkának,a kutya meg le lesz szarva hova kerül.

A menhelyek meg általában 1 oltás árát+a chipet (ami kötelező) kérik el. Ez egy jelképes összeg,mivel a menhelyeket gyakorlatilag az önkénteseken kivül sneki nem támogatja,ezért szükség van rá és még igy is töredéke ez az összeg a kutya ellátásának.

De egy ilyen majom ,aki megunja a kutyáját két év után és a vaterára rakja licitre..na ne nevetess már,hogy jó érzéssel kérhet pénzt érte. Ha egy kicsit is szerette azt a kutyát,nem annak adja,aki a legtöbbet igéri,hanem keres neki egy normális gazdát.

2012. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, szívesebben támogatok egy menhelyet anyagilag, ahonnan ha kihozom a kutyát, a helyére kerülhet egy másik.
2012. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as!

Ingyenkutyának nincs becsülete? Ezt kifejtenéd?

Továbbá:

menhelyről nem veszünk kutyát, hanem a menhely munkáját háláljuk meg adománnyal, amit nem csak a kutya elhozásakor lehet, sőt, akkor nem is kérnek, legalábbis ami itt van, nem kér.


És nem a vatera ellen vagyok, csupán azt próbáltam kifejteni, ha végigolvastál volna, hogy kicsi a vásárlótábora ahhoz, hogy ilyen paraméterekkel rendelkező kutyát (keveréket két évesen pénzért) el lehessen rajta "passzolni".

2012. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
"Köszönöm" a "lehurrogó" válaszokat. A kutyát most vettem 3 hete 15 ezer forintért, mert pszichésen rossz állapotba kerültem és úgy éreztem kell valaki, aki mellettem lesz (párommal éppen össze voltam veszve). Közben kórházba kerültem és kijőve onnan rájöttem, hogy nincs időm egy ilyen mozgásigényű kutyára. Igen, tudom, elhamarkodott volt megvenni a kutyust, de éppen azért akarom eladni, hogy jó helyre kerüljön, ahol foglalkoznak vele és több idejük van rá. Mivel költöttem rá, ezért nem akarom ingyen odaadni, hiszen 15 ezer forint is pénz, nem is kevés.
2012. jún. 20. 16:33
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Éljen a felelőtlenség!!!!
2012. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Tök8,senkinek nem fog kelleni pénzért.Majd mindjárt megsajnállak,hogy költöttél 15 ezer forintot rá. Komolyan ilyenkor azért elgondolkozok,hogy tényleg ennyire ostoba valaki,vagy csak játsza az agyát.
2012. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy azt a pénzt minek nevezzük amit a menhelynek adunk. pénzt adunk, és kutyát kapunk.

Ingyen kutyának nincs becsülete. az emberek talán valamivel jobban becsülik azt amiért fizetnek.

2012. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A magyarázkodásod csak hab a tortán.

De a lényeget már leírtuk: felejtős pénzért adni.

2012. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!