Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elhanyagoltam a kutyámat,...

Elhanyagoltam a kutyámat, nagyon haragudhat rám ezért?

Figyelt kérdés

Nem itthon tartjuk, hanem apám műhelyében, mivel panelban lakunk, és elég nagy a mozgásigénye.

Az utóbbi időben nagyon elhanyagoltam szegényt, egyrészt, mert nem bírom ezt a meleget, másrészt mert ellustultam. Iszonyatosan lelkiismeret furdalásom van.

Nem az van, hogy senki sem foglalkozik vele, nagyon sokan visznek neki kaját, vize mindig van, de mégis én vagyok a gazdája, meg séta és stb.

Ugyanúgy üdvözöl, mint régen, szétpuszil, meg ledönt, de haragudhat rám ezért?!

Mostantól, hogy itt a nyári szünet, minden nap bemegyek hozzá..


2012. jún. 20. 18:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nem ember.

Nem haragszik, nem áll bosszút.

2012. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

"A kutya az ember legjobb barátja."

Nem, nem ember, értékesebb, mint jó pár ember. Gondoltam, hogy nem fog bosszút állni, nem is úgy értettem, hanem úgy, hogy nagyon rosszul eshetett ez neki?

2012. jún. 20. 19:00
 3/20 anonim ***** válasza:
De, méghozzá éjszaka rádugrik egy konyhakéssel, és megszurkál... kezdj félni!
2012. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces volt, szétröhögtem magamat rajtad. :)
2012. jún. 20. 19:07
 5/20 anonim ***** válasza:
Én napközben nagyon elhanyagolom a kutyust, mert meg tudnék halni ilyen melegben.. Ez az első közös nyarunk együtt és igenis haragszik rám. Este 9kor mikor sétálni indulunk szinte látszik rajta, hogy bár örül, hogy megyünk mégis durcás mert nappal létezni nem bírok, nem hogy vele futkosni meg játszani. :D De ki lehet engesztelni jutifalatokkal :D
2012. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
:))
2012. jún. 20. 19:15
 7/20 anonim ***** válasza:

egésznap egy műhelybe van bezárva a kutya? Mennyit sétál,mert oké etetve van rendbe van de séta,szocializáció mibe merül ki nála?

Haragudni nem haragszik,tudod régi sztori hogy egy faszi leszúrta a kutyáját késsel több helyen is majd saját maga begyógyszerezte magát,a kutya odakúszott hozzá és rátette a fejét az ő mellkasára és együtt mentek át a másvilágra.

Ebből csak annyi hogy az emberek gonoszak lehetnek,rosszindulatúak,de egy kutya nem.

2012. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nincs bezárva a műhelybe, kint van, kikötve. Sétálni csak velem sétál.
2012. jún. 20. 19:20
 9/20 anonim ***** válasza:

kikötve??

hadd gratuláljak ezért nem a kutya,én haragszok nagyon!

Miért kell szegény kutyát megfosztani a mozgásszabadságtól?

Ez olyan mintha téged kibilincselnének egy fához aztán legyél el egésznap..Csodálom hogy még nem bolondult meg.

Ilyen hőségbe meg csodálom hogy nem kap hőgutát.

2012. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ameddig nem tudod, hogy milyen körülmények között van, addig ne oktass ki kérlek.

Ki van kötve igen, de nem egy méterre, nem is kettőre. Azért nincsen szabadon, mert van ott egy kutya, aki k*rva veszélyes, ő pedig olyan szeleburdi, hogy odamenne hozzá játszani, annak pedig nem lenne szép vége. Nem fosztom meg a szabadságtól, mert szokott ő szabadon lenni, akkor, amikor ott vagyok, emellett pedig ott vannak a séták.

Ebben a melegben pedig locsolni szoktuk slaggal, úgy hogy nem sül meg, nem vagyok olyan nyomorék, hogy semennyit se foglalkozzak vele, egyszerűen nem mindennap tudok menni hozzá.

2012. jún. 20. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!