Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Távoktatásban is jól meglehet...

Távoktatásban is jól meglehet tanulni a kutyakozmetika elméleti részét? (többi lent)

Figyelt kérdés

Így csak gyakorlatra kell bejárnom,az elméleti részt meg itthon is megtudnám tanulni,sok mindent megadnak hozzá..

igazából utazás miatt döntenék e mellett, mert 1,5-2 óra a tömegközlekedéssel az utazás Bp-re..

jah meg regisztráció meg minden után már pár nap múlva kezdhetném a tanfolyamat,de vhol meg ugye adott időpontokba indítanak,én meg érettségi után (jövőre érettségizek) már nyáron elszeretném kezdeni, mert hónapokat nem akarok várni,míg indítanak,persze 1-2 hónap nem nagy dolog,de vhol volt ,hogy februárba indítottak, nah most 8-9 hónapot nem akarok várni egy tanfolyamra..


Mi erről a véleményetek??

Vagy jobb lenne inkább ha ott lennék és hallanám a dolgokat,vagy itthon is menne???

igazából én a sulinál is itthon jobban megtanulom a dolgokat,mint ahogy a tanár monoton hangon végig mondja..

bár ez érdekes mert érdekel minden ami a kutyakozmetikával kapcsolatos, csak gondoltam megkérdezem,hogy ez a távoktatás jó e..


2012. jún. 21. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet tanulni az elméleti részt otthon is.
2012. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
gyakorlatra ugye bemegyek,meg ha van kérdésem azt ott is feltudom tenni :)
2012. jún. 21. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!