Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hűtsen a Havanese kiskuty...

Hogy hűtsen a Havanese kiskutyám testét?

Figyelt kérdés

Szegény kint van, és nagyon melege lehet szerintem. Néha lelocsoljuk vízzel,hátha segít neki!

Most szombaton lesz 9 hetes.



2012. jún. 21. 15:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mellesleg az állatkínzást most már büntetik.
2012. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
12%

Ti nem vagytok normálisak!

Miért ne lehetne kint napközben?

A lakásban ahol még szél sem jár ott jobb neki?

Nem mindenkinél van hideg kő, többek között nálunk sincs. A levegő sem mozog a lakásban!!!

Az enyémek is kint vannak reggeltől estig és csak este jönnek be a házba vagy ha elmegyünk valahova. Ha kiskutyáim vannak és jó idő van azok is kint vannak a kertbe elkerítve egész nap, csak az éjszakát töltik bent.

2012. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, gondolom nem a tűző napon van kint hanem eltud menni hűsölni!


Kérdezőnek:

Tegyél le valami lavórt, tescoba lehet kapni gyerek homokozót annak kicsi a pereme tegyél bele vizet és szerintem bele fog menni hűteni magát :-)

2012. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Kint van. Mert ez a normális. Nem kell beszoktatni attól még, hogy kölyök. Ha van árnyékos, füves, fás hely és oda tud feküdni akkor ott jó neki. Érdemes ásni egy kisebb gödröt. Nem a mélység a lényeg, hanem a térfogata. Azt tele önteni vízzel vagy állandóan nedvesen tartani. Nekünk Ó német juhászunk van. Tökéletesen elvan így odakint.
2012. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
68%

Havanese? Felfogtátok? H a v a n e s e! Semmi keresnivalója kint! Főleg nem 9 hetesen!

Másodsorban pedig a Kérdező értelmi színvonala kiderül a kérdésből és a reakcióiból... fingja sincs a kutyákról.

2012. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, hogy havanese????

Az is kutya, semmi baja nem lesz ha megfelelő körülmények között kint van ilyen időben.

2012. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
68%

De lehet baja, simán megsülhet..

Szülj egy gyereket 9 hetesen tedd ki a kertbe.

Na itt már megfog változni a véleményed, a kutya nem ember, de mégis ugy tekintenek rá 1 csomóan, azért mert 4 lábon járnak, meg kell becsülni őket, mert sokkal hűségesebbek, mint az emberek, és 9 hetesen hallod hiába van árnyékba jön a hőhullám és olyan hőgutát kap hogy belepusztul

2012. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

húúúúúúú basszus tényleg ilyen értetlenek vagytok?

Nem a tűző napra csipeszelte ki a kutyát.

Az én kutyáim is jelenleg kint vannak és kisebbek mint a havanese mint írtam csak estére mennek be. A lakásban meg sem lehet maradni olyan meleg van! Kint legalább van széljárás és árnyék + tudják magukat hűteni!!!

És igen a gyerekemet is kiteszem levegőzni ha kell egész napra árnyékba :-), mint megfőljön a lakásban!!!

2012. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
a sok okos valószínű nem kertes házban él, hanem beton rengetegben még szép, hogy ott melegebb van, nincs árnyék csak a forró járda
2012. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

óránkét tedd bele hüvős vizű lavórba ,mást nem nagyon tudsz ,de egy 9 hetes Havanese-t nem hagynék kint a kertben,ilyen melegbe!! biztos hűvösebb bent mint kint, nekem is havanese-m van, mi panelban lakunk,besötétítettünk és hűvös van bent :)


mamámék kertesbe laknak , sokat megyünk fel mert van medence :D egy lavórba hűvös vizet rakunk és óránként bele rakjuk így jól bírja kint, sajnos mamámék nem engedik ,hogy a házba be menjen ezért ilyenkor csak kint lehet..de ő már 1 éves..

2012. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!