Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogváltás, picúrnak ma vettem...

Fogváltás, picúrnak ma vettem észre hogy a felső metszőfogai duplasorosak -mint a cápának, kell ezzel állatorvoshoz mennünk vagy várjak még, majd elpotyogtatja a fölöslegest?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
én mentem vele állatorvoshoz szépen le is vettek nagyon sok darab ezressel:D mondta az állatorvos, hogy csak esztétikai hiba, de én versenyeztetem a kutyám és azért kellet! Várd meg h kiessen :) mert kifog:D de ha nem esik ki akkor sincs baj! rengetek yorki él dupla fogsorral :D
2012. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Én marhalábszár csontot adtam a kutyusomnak (ezt nem tudta elrágni, csak rágódott rajta), az hozta ki. Volt olyan foga, amelyiknek elég volt az is, hogy rongyoztunk.

2012. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

á, picur is eléldegélhet dupla fogsorral.. ha gond nem lehet belőle..


Picur féléves csivava lányzó...

de nem szánom se tenyésztésre, se versenyzésre -hobbi eb.


Remek, lesz egy dupla fogsorú többnyire vegetáriánus töpörödött csivava kutyánk :D


köszönöm a válaszokat ! :-)

2012. jún. 21. 16:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Problémát is okozhat, ha 8 hónapos koráig nem esnek ki, vigyétek el újra az állatorvoshoz, hogy ellenőrizze őket!
2012. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk fogváltásnál, mondta a doki, hogy kistestűeknél előszokott fordulni, de muszáj kiszedni, mert már nem emlékszem miért. A lényeg, hogy szerintem vidd el az állatorvoshoz, ő biztosat tud mondani.
2012. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekünk is ugyanez volt elmentünnk állatorvoshoz azt mondta max. 10 hónapos koráig várjunk aztán kihúzza. Játszatok kötélhúzást és rágjon sok csontot attól talán kiesnek :')
2012. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyeld folyamatosan, ha elnyomja a rendes fogsorát akkor ki azonnal ki kell szedetni öket vagy nagyon érdekes mosolyú kutyát lesz.

8 hónapos korában mindenképp ki kell szedni a maradék tejfogakat. Nem hosszú távra tervezték öket ...

2012. jún. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
okés, akkor elviszem őt.
2012. jún. 22. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!