Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki fülragasztása! Ti hogy...

Yorki fülragasztása! Ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Amikor elhoztuk a tenyésztőtől 10 hetesen fel volt ragasztva, mi levettük, sírt szegénykém mert a ragasztó húzta a szőrét. Később nem raktuk vissza, sajnáltuk meg a szőr is megnőtt a fülén. Most 4 hónapos, tegnap a kozmetikus megkopasztotta a fülén a szőrt. Reggel felkötöttük úgy, hogy 2 hosszú Leukoplast csíkot tettünk a fülére, egyet előlről egyet hátulról. Holnap orvos előtt leszedjük, aztán másnap vissza. Van esély rá hogy feláll neki ha kap mindennap porcerősítőt (péntektől), 1 hétig felkötjük aztán 2 nap szünet (1 hónapig kb.)? Nálatok ez hogy volt?
2012. jún. 21. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom, de iszonyú gáz helyről vettétek...tuti valami ócska szaporító volt az illető.
2012. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Máskor ha leveszitek a ragasztót, akkor előtte sebbenzinnel áztassátok fel, és akkor szépen lejön. Igy jó, ha ragasztjátok.
2012. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes választ, ment a felpontozás! Első: nem szaporítótól hoztuk, de nem értem hogy ennek mi köze van a kérdésemhez.. máshova is lehet menni kötözködni
2012. jún. 21. 21:42
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Oké, de akkor mondd meg, mi a bánatnak volt felragasztva a füle annak a szerencsétlen kutyának. Nem mindegy, hogy feláll, vagy lelóg a füle? Divatkutyások...
2012. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik lógó füllel is, úgy is aranyos de a standard szerint fel kell állnia és mi szeretnénk kiállításokra vinni, ahol viszont kizárnak ha lóg a füle. Sajnos nem áll fel magától, erősíteni kell a porcot ezért szokták ragasztani így: [link]
2012. jún. 22. 11:30
 6/17 anonim ***** válasza:
2012. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok még azt ellejtettem leírni,ha nem megfelelő tápot kap akkor amiatt se állhat a füle. A 4-esnek üzenem,hogy ez nem divat kutya kérdés ha utána néznél akkor rájönnél,hogy standard szerint állnia kell a fülének tehát egy rendes yorkinak áll a füle!A másik meg azért ragasszák,hogy ne törjék meg a porcot,mert akkor sosem fog a füle állni aminek állnia kellene amúgy meg fogváltáskor is szokták meg amikor valamiért lekonyul. Van,hogy csak a szőr húzza le a fülét érdemes mindig megkopaszítani.
2012. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Elejtetem helyett elfelejtettem :) bocsi rosszul írtam.
2012. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Rendben van, elismerem, igazatok van. Nem tudtam, hogy a standard szerint állnia kell. Csak olyan sokan vannak, akik azért műttetik, meg csonkolják a kutyájukat, hogy "vadászosabb" képe legyen, meg hasonlók. Ez viszont egyáltalán nem látszik vészesnek. :)
2012. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
* Amúgy egyik válaszomat sem szántam kötözködésnek, manapság annyi szaporító van, akik eladják a hibás kutyusokat drága pénzért, a gyanútlan gazdiknak. De ezek szerint itt más a helyzet. Szerencsére. :) Úgyhogy még egyszer bocs.
2012. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!