Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék J. Handler lenni,...

Szeretnék J. Handler lenni, de mégsem merek?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Régóta imádom a kutyákat és elhatároztam, hogy Junior Handler szeretnék lenni...Igazából itthon gyakorlok a kutyámmal, próbálom vele az alakzatokat gyakorolni...A lényeg az, hogy nagyon szeretnék eljutni egy igazi kiállításra csak attól tartok h mi van ha bebukom a felvezetést és többet nem adna senki kutyát (mert úgyis béna vagyok...)

volt már vkinek ilyen érzése?? légyszi írjatok!!


2012. jún. 22. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hú...Én is ettől féltem.Elképzelni nem tudtam,hogyan kell felvezetni a kutyát,milyen alakzatban stb,ennek ellenére úgy vittem a kutyumat az első kiállítására,hogy előtte még csak nézőként sem(!!)voltam kiállításon.Néztem egy pár videót és ennyi...És képzeld,nagyon rendesek voltak,a bíró is látta,hogy kezdő vagyok,mondta hogy milyen alakzatot és jármódot teljesítsünk a ringben,és a biztonság kedvéért rá is kérdeztem,a háromszöget mely sarkokra érti,mit milyen sorrendben...Tehát én lepődtem meg a legjobban,el sem lehet rontani.Átnézte a kutyit,áttapogatta,fogát megmutattam,beállítottuk...Nyugodj meg,szerintem az ilyen full kezdők sem rontják el,pedig én is tök bambán mentem oda:) Szuper dolog egyébként,tényleg megfertőz"az érzés,a felvezetés,tehát ha te is ennyire szeretnéd,vágj bele nyugodtan:)Valahol el kell kezdeni!:)
2012. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából nem a kutya versenyez, ugyhogy ha rossz helyezést érsz el, az nem "szégyen" a kutyának vagy a gazdájának ...

Netboardon a kiállításos topicban érdeklödj, biztos találsz valakit aki kölcsön adja a kutyáját :)

Sok sikert!

2012. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg az ismerőseidet, hogy segitsenek neked gyakorolni. Felállitotok egy terepen, vagy kutyaiskolában egy "ringet" és csináltok egy komplett kiállitást:))) tk.-s a kutyád ? ha igen nevezz be több kiállitásra. Előbb utobb ráérzel:) Senki sem ugy született, hogy profi felvezető:)))
2012. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a kedves válaszokat, kicsit megynyugodtam :))

Hát sajnos nekem nem tk-s a kutyám ezért ugye arra gondoltam h mástók kérek kölcsön :)

2012. jún. 22. 09:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Dettóóó:) Aztán elmentme életem első kiállítására az úgyszint jh-s barátnőmmel, elkértem egy goldit, de olyan béna voltam a ringben... nem voltam a bíró árnyéka, még zavaromban nem is ójl állítottam be a kutyát (!!!!!!), de a végén megdicsért a golden gazdija is, barátnőmék is... elsőn senki nem lehet jó. aztán a másodikra már naggggyon készültem fejben is, egy törpe snacival mentem, és elsők lettünk:)) árnyék megvolt, alakzat meg volt... holnap meg pécs cacib újra ugyanazzal a snacival!:) mellesleg ahol nyertünk ott még egyik goldenes barátnőm megkérte, h BOB-ban is vezessem fel a kutyáját. örültem nagyon:) szóval csak bátran!
2012. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval még előző vagyok, ne félj odamenni más emberekhez, a kutyások kedvesek! Aztán téged is beszippant a kiállítási láz:)
2012. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az MKSZ minden kiállitásán lehet keverék, ill. hobby kategóriába is nevezni. nagyon jó gyakorlás szempontjából:)) és oda nevezheted a saját kutyádat.
2012. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!