Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mikor kezditek elválasztani...

Ti mikor kezditek elválasztani a kölyköket?

Figyelt kérdés
3-4 hetes kor körül szoktam,de látok olyat aki jóval később kezd mellé etetni. Csak takarékosságból,vagy úgy jobb?Vélemények?
2012. jún. 23. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
4 hetes korban.
2012. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egyet értek, négy hetes kor.
2012. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
tenyésztő vagy? akkor tudnod kéne, ha meg nem akkor ne szaporíts és magadat is kíméld meg majd a szüléstől,mert elég degenerált van a világon.
2012. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tenyésztő vagyok. Kíváncsi vagyok más véleményére.
2012. jún. 23. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
4 hetes kor az jó, mondjuk én már 2-3 hetes koruk körül adok nekik tehéntejet is, hogy szokják, aztán 4 hetes koruk körül kapnak kutyaszalámit, 6 hetes korukban meg már csirkelábat is. azzal imádnak babrálni.
2012. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehéntej, kutya szalámi, csupa olyasmi, amit normális ember nem ad még felnőtt kutyának sem.
2012. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 2-3 hetesen ha nagy az alom akkor már gyakran mellé etetek, kecsketejet vagy kutyáknak való tejport, és ebbe áztatott tápot teszek. Kisebb alomszám esetén inkább csak 3-4 hetesen szoktam ugyanúgy áztatott táppal. Alapból nemszeretem ha nagyon leszívják a szukát mert azt hiába eteti jól az ember igazán szerintem neki se jó.
2012. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagytestű fajta, 3-4 hetes korban kezdem a hozzátáplálást, RC Starter, husos rizses túrós kulimász, de együtt vannak az anyjukkal, addig szophatnak ameddig még engedi.

szerintem ez az ideális, ha csak szopnak, az anyakutyát az nagyon leamortizálja.

2012. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!