Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweilert vagy dobermannt...

Rottweilert vagy dobermannt vegyek?

Figyelt kérdés
Ti miért melyiket választanátok,és miért nemek is érdekelnek.A sok költözést melyik viseli jobban?

2012. jún. 24. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Rottweilert. Mert őt lehet kint is tartani a Dobit vizsont nem mert télen fázik kint. És a dobi nincsen túlzottan oda a gyerekekért sem....


14/l

2012. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
rottttttttiiiit sokkal jobb, szebb, barátságosabb...;) Én mindenféleképpen a rotit mondom:)
2012. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk dobcsink volt, biztosan azt választanám. Nagyon szép és értelmes kutya. Nekem legalább is sokkal jobban tetszik a kecsessége miatt. A rotti picit zömök az izlésemhez képest. A miénk kinti kutya volt, éjszakára a pincébe ment le aludni és télen is oda bújt el, ha fázott. Én gyerek voltam, amikor vettük, nem éreztem, hogy ne szeretné a gyerekeket. Mindenkivel jól kijött a családban.
2012. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a dobermannt választanám, mert az egyik kedvenc fajtám és már régóta várok rá. A rotival csak annyi a bajom, hogy számomra túl vaskos, ez nem tetszik esztétikailag és a sportokban sem tud olyan agilis lenni emiatt. Mindenképpen szuka kutyát tartok és választok de ez tényleg csak egyéni ízlés, én jobban érzem magak nőstény állatokkal.

A költözést minden kutya jól viseli ha megfelelően van nevelve és szocializálva.

2012. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 compactegon ***** válasza:
100%
számomra is szimpatikusabb dobermann. annyira elegáns, ugyanakkor tekintélyt parancsoló kutya (az én szemeben), nekem is kicsit vaskoska a roti.
2012. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a rottit választanám ha lehetne,szerintem jobb házőrző és jobban tetszik hogy egy kicsit tömbzsi izmosabb kutya.
2012. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Rottweiler. Nekünk mindkét kutyafajta volt egyszerre. Még gyerek voltam és a dobermantól abszolút rettegtem. Mindig ugatott. A rottweiler teljesen megbízható. Mind a kettőt ugyan úgy nevelték anyáék,de a doberman nem hallgatott az emberre sosem. Én a rotit javaslom.
2012. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én a dobermannt választanám, ha megbízható kutyát szeretnél.a rottweiler egy idő után szinte "megvadul" de ez csak a neveléstől függ. nem igaz, hogy a dobermann nem szereti a gyerekeket. a legintelligensebb kutyák között van,szereti teljesíteni a gazdája kéréseit.
2012. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Rottweileeer. <33 :)

Nekem 4 van.

elsőnek nagyon elleneztem őket,mivel mindenki akivel beszéltem nagyon rosszakat mondott roluk és van 1 csivavám is..

De SOHA nem fogom megbánni,hogy megvettem őket. Egyszerűen nem lehet őket nem szeretni.

Én mindenféleképpen Rotira szavazok :)

2012. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a dobermannt választanám, nekem az a második kedvencm fajtám. A roti is tökéletes, az egyetlen probléma vele, hogy számomra túl vaskos a testfelépítése. Mindenképp szuka kutyát vennék, mert én azokkal érzem jól magam, de szerintem amúgy nem nagyon számít.

Az egyetlen dolog ami talán befolyásolhat szerintem, hogy hol akarod tartani. Ha csak kint, akkor inkább roti. Ha bemehet, akkor bármelyiket.

A sok költözést bármelyik kutya jól viseli amelyik jól van nevelve. Ha szocializált és szófgadó akkor az egyetlen fontos dolofg számára, hogy veled legyen. Én nemsokára költözök, és már előre örülök, hogy a kutyáim hogy fogják élvezni a kalandot.

2012. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!