Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos kiskutyának megfelel...

4 hónapos kiskutyának megfelel ez a napirend?

Figyelt kérdés
Reggel 7kor félórás egészségügyi séta, 8kor reggeli. Déltől egy hosszabb kb. egyórás séta, játékkal és tanítással, fél kettőkor ebéd. 4től a leghosszabb séta, kutyafuttató vagy átmegyünk kertbe másik kutyához (ez kb. másfél óra), utána pihi és 7kor vacsora. 8kor szintén félórás egészségügyi séta. Jó ez így vagy sok lesz neki?
2012. jún. 25. 16:22
 1/5 noesamuel ***** válasza:

tökéletes szerintem.

nem szabad egyszerre sokat, de sokszor rövidet akárhányszor, de úgyis látni fogod a kutyán.

2012. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szilvi & Argos ***** válasza:

A séták elosztása, minősége és mennyisége szerintem pont elegendő.

De egy 4 hónapos kölyöknek szerintem még a 3 étkezés után kb. fél órával kéne 1-1 levitel, kizárólag dolga végzése miatt, kb. 10 percre...de ha a kutyátok szobatiszta ezzel az időbeosztással, akkor nem szóltam :)

2012. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még csak kezdi a szobatisztaságot, de kaja után nem végzi a dolgát, lefekszik aludni és csak utána, akkor meg már jön a következő séta. Reggel van gond, nem mindig várja meg hogy felöltözöm ahogy kiengedem erkélyre már megy a dolog. :/
2012. jún. 25. 16:31
 4/5 VBeata81 ***** válasza:
Az esti utolsó sétát tedd későbbre, hátha kibírja reggel. Vagy csak szaladj ki vele két percre este 10 körül. Amúgy teljesen jó napirend. :)
2012. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem sok.
2012. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!