Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell még hozzá?

Mi kell még hozzá?

Figyelt kérdés

Nemsokára elkezdem "kijavítani" a kutyáim sétáltatási rossz szokásait. (már volt kérdésem).

Van 3 bőrpórázunk, nyakörv a kutyáknak (ketten vannak), Van egy flexink szükség esetére, egy haltink, egyik kutyusban chip a másikon nyakörv (behívás tanításánál biztonságból)

Nekem pedig: jutalom falat tartó, klikker

Kell még más hozzá??


2012. jún. 25. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Minél több magabiztosság. És ne izgulj ezen sokat, nem egy nap alatt tűnnek el a gondok, előfordulhat, hogy csak hetek múlva lesz javulás. De sok sikert!
2012. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!!!!

Hát már nagyon rákészültem de szinte biztos hogy ideges leszek :S

2012. jún. 25. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyakörv például mindegyikre kell :)) És a chip is hasznos. Meg én mondjuk beszereznék egy hosszú pórázt, hatásos alkalmi süketség vagy nem elég gyorsan reagálás esetére.
2012. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi!!!

igen elírtam nyakörv mind a kettőn van és az egyiken biléta a másikban meg chip.

Igen azon én is gondolkodtam majd még lehet veszek egyet.

2012. jún. 25. 19:08
 5/9 Maxitabi ***** válasza:
Olcsóbb, ha veszel vékony (nagyon vékony) vitorláskötelet jó hosszút,arra külön karabinert. Mi is azt használtuk.. igen praktikus!
2012. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sok erő kell! én sajnos egyszer már fel adtam mikor nem javult a kutya 2-3 nap alatt de rájöttem hogy nem a kutya a hibás és az óta sokat javult a helyzet!! sok sikert! kitartás!
2012. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!! Ha kell még jövő nyáron is ezt fogom csinálni ha kell.:) kitartás az már megvan a "sétákkor" megedződtem.
2012. jún. 25. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:
milyen fajta kutyák? Nekem is 2 van...
2012. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az egyik Egy Golden retriever - bernáthegyi keverék

A másik meg egy kuvasz keverék.

Nekem amúgy 3 kutyám van csak kettővel van probléma.

2012. jún. 26. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!