Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Mi lehet mar megint a...

FONTOS! Mi lehet mar megint a kutyammal? Mitol kohog?

Figyelt kérdés
Kutyusom kohog,es mikor iszik vagy eszik is,ugy latszik hogy zavarja,es krakog.Tavaly volt mar neki kennelkohogese,nagyon nehezen kezeltuk ki.Lehet hogy visszajott?Mostanaban sokat voltam vele orvosnal,mult heten es azelott is,egyszer mert megserult a msik kutyammal valo jatszasban,aztan megcsipte valami,es sok gyogyszert,injekcoit kapott,gyulladascsokkentoket es antibiotikumot.Lehet attol is legyengult es fogekony lett ujra a betegsegre?Vagy az orvosnal elkapott valamit mas beteg kutyatol?Vagy mi lehet?Nem szivesen vinnem megint az orvoshoz,mert akkor megint teletomi antibiotikummal,nem tudom mennyire jo mar ez a sok antibiotikum.Ma vettem neki landzsas utifu szirupot,mert tavaly is jot tett neki.Es tegnap megvettem neki az eves kotelezo oltasokat,de most akkor nem adhatom be hogy van ez a baja?vagy az nem befolyasolja?Es mit csinaljak?vigyem megint dokihoz,vagy probal;jam sziruppal,vagy massal gyogyitani?De egyaltalan mi lehet a baja?lehet egyeb is mint kennelkohoges?Nem is tul jo az etvagya.

2012. jún. 26. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne egy immunerősítő kúra a kutyádnak.

A köhögés lehet kennelköhögés, de akár torok, mandula gyulladás is.

Oltást csak egészséges kutyának szabad beadni.

2012. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Allergiától is köhöghet. Általában elmúlik.A gyógynövényekkel vigyázz,nehogy pont olyat adj amire allergiás!
2012. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 noesamuel ***** válasza:

én kamillateát szoktam itattni a kutyámmal köhögés esetén, egyrészt imádja, másrészt gyulladáscsökkentő.

de nyugodtan tipegjetek el a dokihoz, nem fog neki feleslegesen antibiotikumot adni, ha mégis ad, akkor az valszeg indolokt, és gondolom nem szeretnéd elásni a kutyádat azért, mert sok lett volna neki az antibiotikum.

2012. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
természetes alapú C -vitamint próbáld ki,az én kutyámnak segített mikor köhögött
2012. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálni mindent lehet. Ahogy az embernél is hiába mondja valaki, egyél ezt, vagy azt, nekem segített, az még nem jelenti , hogy a másiknak valóban segíteni fog. Egy köhögésnek nagyon sokféle oka lehet.
2012. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltunk a dokinal,..gegegyulladasa van!;-((AZt mondta a doki,hogy most jarvany...;-(
2012. jún. 27. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!