Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam nagyon vakarodzik es...

Natym kérdése:

A kutyam nagyon vakarodzik es nem bolhas nem is piszkos mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

#Pufy
2012. jún. 26. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Enyém akkor szokott ha megtelt a bűzmirigye,és nem feltétlen hátsó tájékon vakarózik,az egész testén.

Orvos kinyomja ilyenkor neki,én meg több száraztáppal etetem.

2012. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
allergia?
2012. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy allergia nem tudom mert a hatso tajekon vakarodzik , amugy meg violt egy seb ott neki de most nincs ott szor ... lehet az a baj hogy seb volt ott???<3
2012. jún. 26. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! szoktad fürdetni? és ha igen, mivel? Lehet h allergiás a fürdetősamponjára, és bőrirritációt okoz neki ami miatt állandóan viszket. Az is lehet, bár nem vagyok orvos, hogy valami olyan kaját adsz neki amire allergiás. Vidd el dokihoz sztem, ha nem hagyja abba.

Én amúgy most vettem a kutyámnak Jhons and Jhonson babasampont fürdetni. Ez sem drágább mint egy kutyasampon és legalább nem lesz viszketése. Próbáld ki te is. Remélem tudtam segíteni.

2012. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!