Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezdek undorodni a kutyáktól,...

Kezdek undorodni a kutyáktól, illetve azoktól akik belvárosban kutyát tartanak. Normális ez?

Figyelt kérdés

Vagy, hogy fogalmazzak, a gazdáik váltották ki belőlem ezt az érzést. Belvárosban lakom, szép környék, új építésű házak. De már a tököm tele van, hogy kerülgetnem kell a kutyaszarokat, az utcák bűzlenek, folyamatosan agyon van húgyálva az egész utca, mindenhol. Mintha egy gettóban lennék.


Nem értem, mi a francnak kell belvárosban kutyát tartani. Még nézni a kutyákat is, ahogy egymás szarába, húgyába belenyomják az orrukat és aztán a gazdi viszi fel őket a lakásba. Néha már a hányinger kerget.


Van egy igénytelen nő, 2 idős német juhásszal. A kedvenc kutyafajtám volt... eddig. A nő olyan ápolatlan, hogy a zsíros hajától elundorodom néha. A kutyák póráz nélkül, szarnak ide-oda, húgyálnak. Gusztustalan már a házat átszelő sétány is, pedig rendszeresen takarítják.


Néha már megfordulta fejemben, hogy agyonütöm vagy a nőt, vagy a kutyát.


A legjobb, az, amikor az idős ízületes nénike, a kutyáját sétáltatja, és ő nem fogja felvenni a kutyaszart utána. Egyszer pont elkaptam egy ilyen nőcit, a kutyájával együtt, mondtam neki, hogy mi a francért kell ezt csinálni, mutattam neki, hogy hogy néz ki az egész utca. Egy szardomb. Legszívesebben agyonrúgtam volna a kutyát, úgy elkezdett ordítani velem, hogy mit képzelek, idős, stb. Legyen macskája ha magányos, de ne szarassa ide oda a kutyáját.


Én veszem ezt túl komolyan, vagy már én sem tudom. Kezdek begolyózni.



2012. jún. 27. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Lényegében igazad van, de mi bajod a kutyákkal? A gazdák a hülyék.
2012. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Első mondatom. "Vagy, hogy fogalmazzak, a gazdáik váltották ki belőlem ezt az érzést."
2012. jún. 27. 00:15
 3/10 A kérdező kommentje:

A gazdáik miatt, szarnak rá, hogy mit csinálnak, és utána úgy néz ki az egész utca, mint egy k*rva nagy nyilvános WC.


Ez belőlem nem csak a gazda iránt vált ki ellenszenvet, hanem a kutya iránt is. Ahogy viselkednek, szaglásszák egymás szarát, rosszabb esetben meg is kóstolja. A gazda meg b*szik szólni. A gazda miatt undorodom néha a kutyusoktól.

2012. jún. 27. 00:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálatok nincsenek közterület felügyelők? Nálunk vannak és büntetnek is. Szerintem alapvetően a tágabb lakóközösség intelligenciáján múlik a dolog, mert nálunk a is van ugyan kutyaszar az utcán, de közel sem olyan mennyiségben, amint ahogy te írod.
2012. jún. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Sajnálom, de akkor ugyanilyen mértékben udnorodhatnál az emberektől is, lásd hajléktalanok. Nem tudsz úgy átmenni egy aluljárón, hogy ne csapjon meg a húgyszag (ami nem a kutyák műve!), vagy épp a hirdetőoszlop van lefosva (saját két szememmel láttam), a kéregetésről már nem is beszélve. A kutyának ez a természetes életmód, ezt el kell fogadnod, nem kell szeretni, de utálkozni sem. Az már más tészta, hogy a paraszt gazdik nem szedik fel a terméket, esetleg szólj a közterület-felügyelőnek, hogy ott szigorúbb elenőrzést végezzen.
2012. jún. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a köztereseknek, egy ideig kijárnának büntetni, többen felszednék a kakit!
2012. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Igen, úgy kezdted hogy a gazdák váltották ki belőled eredendően az undort, utálatot... mégis a kutyákat akarod agyonrúgdalni. Ez viszont bunkóságra utal. Nem szeretem az ilyen gyökér embereket, akik rugdossák, mérgezik, verik az kutyákat, csak mert a hülye nagyképű vagy lusta gazdáik nem szedik össze a szart utánuk. Nyomorult állat nem tehet róla, hogy odavitték a belvárosba, valahol annak is el kell végeznie a dolgát, és ő nem tudja felszedni maga után.

Üdv: egy panellakó, akinek 2 kutyája van és mindkettő után felszedi mindig!!!

2012. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Vidéki vagyok,de itt is van termék bőven,de erről nem a kutyák tehetnek és nem is rájuk kell haragudni!

Magadat se ártana megmutatni orvosnak ha már ilyen gondolataid támadnak..

Evidens,hogy a normális gazdi felszedi a végterméket,de azt kérlek ne várd el,hogy vödör vízzel járjunk kutyát sétáltatni,hogy a pisit is mossuk fel.

Ahogy többen is írták szólni kell a köztereseknek.

Egyébként a belvárosból mért lenne jó ha kitiltanák az állatokat?Akkor a hajléktalanokat is és a gyerekeket is tiltsák ki mert én meg gyülölöm mikor a szendvics,fagyi és minden egyéb kajamaradék elvan dobva.

2012. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

"Vagy, hogy fogalmazzak, a gazdáik váltották ki belőlem ezt az érzést."

"Legszívesebben agyonrúgtam volna a kutyát"

ha a gazdára vagy mérges, miért a kutyát akarod bántani? szerencsétlen nem tehet semmiről

2012. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

7-es vagyok ismét.

Én meg azokat a fiatalokat tudnám agyon rugdalni, akik a sörösdobozokat, kólásdobozt, és üveget, italos üvegeket, chipses zacskókat, és még hadd ne soroljam miket (cigis doboz, nem csak csikk!) szórnak el és sza..ják le magasról. Pedig ők emberek, fel tudnák szedni és a tőlük 5 méterre lévő kukáig elvinni. A parkig ki tudták cipelni a tele üvegeket, de a kukáig már nehéz az üres?

- aljadék népség, ez a véleményem -

2012. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!