Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mondani olyan tápot...

Tudnátok mondani olyan tápot kutyának ami aprószemű és nem egetverően drága?

Figyelt kérdés
Jelenleg purina dog chow puppyt esznek, szeretik. De hátha jó lenne mást is kipróbálni. Van aki ezt is dícséri, van aki fikázza... Ha linkelnétek is oldalakat, megköszönném!

#kutyatáp #aprószemű
2012. jún. 27. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Josera? [link]
2012. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


én ezzel etetem az 5 kg-s kutyám mi is teszteljük a tápokat és nagyon fontos az apró szem,de ez bevált,jó tőle az emésztése,széklete és ízlik is neki:)

2012. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kvittagirl

Ilyet vettünk már nekik, csak tudod ez nagyon drága. 700 gr és több mint 2000,- egy zacskó. Nekünk meg 2 kistermetűnk van, hozzá szinte minimálbérünk. :(

Szeretjük őket, mindent megkapnak, de ezt nem bírjuk fizetni. Ilyet vettünk, csak nem Afrika volt hanem vmi másik földrészes, már nem tudom melyik... zöld volt azt hiszem, de nem bizti.

2012. jún. 27. 10:50
 4/9 A kérdező kommentje:

Kathe.

Aham, lehet ezek jók, de konkrétan melyik nevűre gondoltál amelyik aprószemű és kistestű kutyusoknak megfelel?

Írd le kérlek. Köszi. :)

2012. jún. 27. 10:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Kathe! A miniwell-re gondoltál ugye? Most néztem alább van ilyen is. :)
2012. jún. 27. 10:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Brit Premium tápokat is.

[link]

Válaszd ki a kornak, méretnek megfelelő tápot. A kistestűeké amúgy sem szokott nagyszemű lenni.

2012. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, jelenleg purina dog chow puppy (lila) kapnak, nagyon szeretik, szép a székletük tőle, a bundájuk, a kondiciójuk, csak kiváncsi voltam mit ajánlatok ti, tiétek mit eszik. :)
2012. jún. 27. 23:09
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, a miniwellre gondoltam elsősorban. :) De szerintem a dog chow se vészes, én kutyám is azt ette kölyökkorában (csak ő a nagytestű kölyköknek való változatát), és szép egészséges felnőtt kutyus vállt belőle.
2012. jún. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!