Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessem a...

Milyen táppal etessem a kutyám? Többi lent!

Figyelt kérdés
Most Dog Chowal etetem de azt mondják, hogy ilyen árba van sokkal jobb táp! Linkelnétek nekem olyan tápot amit egy 10 hónapos labradornak ajánlotok?!
2012. jún. 27. 12:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez szerntetek jó? [link]
2012. jún. 27. 12:08
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy amit linkeltem abból 2x15kg azaz 30kg 15.500ft ? mert oda van írva h egység ár (darab) bruttó 15.490. Akkor mennyibe kerül 2x 15kg ? Rendelt már innen valaki? megbízható?
2012. jún. 27. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen a dogshop megbizhato webaruhaz, igaz eddig csak egyszer rendeltem toluk,akkor hamar megkaptam a rendelt tapot.


Ha jol latom, a 30kilo 15ezer forint,de van a webaruhaznak telefonos ugyfelszolgalata,nyugodtan hivd fel oket ha valamiben nem vagy biztos.


Viszont a linkelt tap kozepes meretu(medium) kutyusoknak valo, a labrador pedig nagytestu fajta.


www.dogshop.hu/kutyatapok/brit-kutyatapok/6496-brit-premium-adult-large.html

2012. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát ha a labrador nagytestü kutya akkor pl. a dándog mi ?:D
2012. jún. 27. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Jajj varj, amit linkeltem tap, az nagytestu felnott kutyaknak valo. Mindjart kuldom a kolyoktap elerhetoseget.

www.dogshop.hu/kutyatapok/brit-kutyatapok/6508-brit-premium-junior-large.html

2012. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A dandog orias termetu kutya.
2012. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!