Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessem a...

Milyen táppal etessem a kutyámat? Linkelnétek valami jó tápot?

Figyelt kérdés
10hónapos Labrador, csirkehúsos táptól megy a hasa ezért ha lehet rizses-bárányos tápot linkeljetek! Most Dog Chowal etetem! ha lehet ennél jobb minőségű tápot linkelnétek de viszont ne legyen drágább 10e. ftnál 15kg !
2012. jún. 27. 12:39
 1/7 S.Money ***** válasza:

[link] nézd meg ezt!

A Brit care és a Belcano is jó. Amivel most eteted az nem túl jó, s ha minőségi tápot adsz neki kevesebb is kell majd neki, s jobban is lesz. Adj neki most a táp mellé immunovetet, az rendbe teszi a bélflóráit, s erősíti az immunrendszerét is. Egy tíz hónapos kutya még kölyök, ne adj neki semmiképpen felnőtt eledelt, s próbálj ki többfélét kisebb csomagolásút. A csirke kerülendő, mert nagyon allergizál. Adj neki halasat, az a legegészségesebb! Pl. A Proplan lazacosat a miénk szereti.

2012. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Maxitabi ***** válasza:

Az az igazság, hogy annyira jó táp ennyi pénzért nincs...Mivel a csirke a legolcsóbb hús, mindenbe szinte az van (marhahúsosokban is)Amúgy labiknak large breed tápot adnak!!!

De az előttem szóló amit írt, mind a kettő jobb annál, mint amit etetsz. Egyébként biztos, hogy a csrkére allergiás??? Szerintem, amíg nem mutatja ki vérvizsgálat, addig nem. (az meg horribils összeg) Kizárásos diétával meg tudod nézni. Lehet, hogy a táp más -véleményem szerint inkább a gabona, kukorica v más anyagra lesz érzékeny.Adj neki csirkehúst és meglátod (nem egy napig, hanem egy hétig)

Jó táp még az acana large breed (13kg 15.000 Ft)bárányos almás, kacsás körtés, és a gabonamentesek (de..az drága már),a dado, esetleg pro plan, happy dog.

2012. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Happy Dogtól és a Hill'stől is ment a hasa:) kipróbáltam a dog chow-t rizses bárányosat azóta semmi baja
2012. jún. 27. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Brit Care, bárányos-rizses, gabonamentes - szuperprémium táp.


Én a dogshop.hu-ról szoktam rendelni, 24 kg 17900Ft, nagyon ajánlom!

Ja és adhatsz neki nyugodtan már felnőtt tápot.

[link]

2012. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Maxitabi ***** válasza:

Hm megnéztem a dog chow bárányos rizse összetételét. Nem is az a baj csak, hogy gabonával kezdődik, hanem a folytatás:

legalább 4% rizs /?????/,hús és állati melléktermékek (legalább 14% hús, legalább 4% bárány), növényi fehérjekivonatok,olajok és zsírok, növényi melléktermékek..stb.

Vagyis a kutyád nem csirkére allergiás... Miért? Mert a 4% báránymaradványok mellett ez van benne, mivel ez a legolcsóbb.Lehet, hogy valami mást nem bír a gyomra.

2012. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Maxitabi ***** válasza:
Ja és a brit care bárányosban=large breed junior is van csirke- szárnyas-zsír formájában..De attól még jó, próbáld ki esetleg! A bosch sensitiv bárány és rizs, a belcando bárányosban van csirkehúsliszt,a happy dog bárányos búza,kukorica és 7% bárány, mellette szárnyashúsliszt a nagyja.. (nem csoda, ha nem bírta)
2012. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na igen, ebben van valami.


Kérdező! Én sem tudtam biztosra, hogy csirkére allergiás-e a kutyám. Lehet, hogy csak sz@r volt a táp, akik ezzel etettek (HD) mindenki tapasztalt egy hirtelen minőségromlást. Az én kutyusom vakarózott tőle és lágy volt a kakija.


Próbáljátok ki a Brit Care-t, nagyon jó az összetétele és az ára sem vészes.

2012. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!