Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illene hozzám?

Milyen kutya illene hozzám?

Figyelt kérdés
Nagy méretű,házőrző kutyát szeretnék,aki barátságos a gyerekekkel.Tudok bánni a kutyákkal,következetes vagyok,és nevelni is tudom őket.Szerintetek milyen kutyám lehetne?Előre is köszönöm.

2012. jún. 27. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Német juhász:) Nagyszerű, értelmes, könnyen tanítható:)
2012. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Németjuhász :) A hosszú szőrű :)
2012. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.:)Tényleg szép kutya.Viszont most nem szeretnék német juhászt.Gondolkodtam a bernin mert ismerek olyan fajtájú kutyát és nagyon szép és azok a példányok igen jól is őrzik a házat.De nyitott lennék több hasonló kutyafajtára is.:)
2012. jún. 27. 13:43
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Chow chow :) Ha azt meg tudod nevelni rendesen,akkor elismerésem :)

Nagyon jó házőrző,az egyszer biztos..

2012. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a Csau-csau nem igazán nagy testű kutya,nem igazán illik hozzám,de köszönöm a választ.:)
2012. jún. 27. 14:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor ott a Cane corso,az elég nagy? :D
2012. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
német dog, komondor ? azok elég nagyok.
2012. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Komondor. Tűri a gyerekek nyúzását, nyugodt, illetve ha valaki bemer tőle menni, az igen bátor ember:D Ja, és mindezek mellett magyar fajta.
2012. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magad is említetted a berni pásztort, magamtól is ezt javasoltam volna. Mondjuk házőrzőnek a berni, hát attól függ. Nem enged be olyanokat, akik szemmel láthatóan rosszban sántikálnak, de azért szereti az embereket, nem egy bizalmatlan kutya normál nevelés mellett. Bernát hegyi esetleg?
2012. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 julika26 válasza:

Üdv!

Ugyanebben a cipőben járok, és hosszas keresgélés után én is a német juhász mellett döntöttem, mindent figyelembe véve. Bizonyos esetekben a roti is jól tűri a gyerekeket, ha együtt nőnek fel és valljuk be, jó házörző.Ami még szóba jön a német juhász mellett, az a howavart, bár ez itthon még nem annyira elterjedt fajta, amennyire tudom. De kb az a vérmérséklet és ideális munkakutya, na meg szép is.

2012. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!