Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet samponnal fürdetni egy...

Lehet samponnal fürdetni egy szobakutyát?

Figyelt kérdés
Egyszeri alkalomról lenne csak szó mert épp az imént fogyott el a kutya sampon és nem szeretnék most külön csak azért elmenni! Az lenne a kérdés, hogy lehet-e egy yorkit baba samponnal fürdetni??? Előre is köszi!

2012. jún. 28. 13:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

én csak leírtam, hogy a wu2 szárít!

Az illata az jó az tény de ennyi...

Persze , hogy vakarózik szerencsétlen a babától , a gazdák általában nem hígítva viszik fel a kutyára és nem öblítik ki rendesen. Úgy mindegyiktől vakarózik...


Persze mindenki volt kezdő csak nem mindegy ki milyen stílusban adja elő! Te úgy írsz mindig mint aki mindenkitől jobban tud mindent, ezért is kérdeztelek múltkor a show grooming-ról, sőt azt is írtam viszek kutyát de hát ezt nem vállaltad be!

2012. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ja és én csak azt írtam, hogy a wu2 szárít... nem itt kell osztani az észt.

Te förmedtél, hogy felejtse el.

Hát akkor olvass egy kicsit utána miben mi van............

2012. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

és nem mindegyik Wu2 miraculum!

[link]

[link]

2012. jún. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Ilyet egyelőre nem kapsz sehol, csak miraculumot.


A wu2-ből azért jó a narancs, mivel az SZÁRAZ hajra van, zsírosít. Én is ezt használom a saját festett hajamra. Azóta nem szálkás, hanem selymes.

És mint írtam, a tapasztalatiamat írom le. Ne haragudj, de nálunk minden kutyánál működik. A szürke westie szőre vakító fehér lesz, a totál száraz és durva szőrű kutya szőre pedig puha.


A babától meg viszket a kutya. Régen a sajátomat is azzal fürdettem (higítva) és nemcsak hogy viszketett, hanem korpás volt. Amióta leálltam vele és wu2-t használok, azóta teljesen normális a szőre és egészséges a bőre.

2012. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A westit trimmelik, és nem szabad fürdetni! Sok idiótának knyebb letolni megfürdetni és kész. Persze, hogy a szőre puha lesz ami nem kívánatos a fajtánál :-)


De lehet itthon is kapni nagyon szívesen veszek neked wu2.-t amji nem miraculum.


Csak, hogy tudd az én hajam korpás és száraz a fent említett sampontól még a wu2 tojás sampontól is! Kiállításon volt, hogy próbálkoztak a fent említett samponnal de korpás és száraz lett a szőr!

Juliska néni Bodrijának biztos jó mert olcsó is, kiállítási kutyákhoz nem feltétlenül jó. Nem azt mondom, hogy 1-1 kutyát nem lehet vele fürdetni , de a többségre nem jó.

Nem véletlenül vannak grooming samponok és balzsamok!

Egy normális kozmetikában nem wu2.-vel fürdetik a kutyát, hogy minél olcsóbb legyen. Nem azt mondom, hogy a legdrágábbat kell megvenni , de a középkategória elfér egy kozmetikában. A fodrásznál sem wu2- vel mossák a hajad! nem véletlenül!

Én biztos nem mennék olyan kozmetikába ahol csak wu2-re telik

2012. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a régi wu2 sokkal jobb volt mint a mostani, az nem szárította ki az én fejbőrömet + a hajamat sem!
2012. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem tesz neki jót! Vegyél kutyasampont!
2012. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hidd el, napi 15-20ezer forint bevételből nem csak erre telik, csak ha neki bevált, akkor miért váltana.


Ha a gazdi pedig azt akarja h nyírjuk, akkor nyírunk, nem veszekszünk vele, max ajánljuk, h más legyen. De látom neked az üzletpolitika süket fogalom.

2012. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%

A showgroomingot meg nem tudom minek emlegeted állandóan, az szinte külön szakma. Gondoltam rá h kitanulom sok-sok év alatt egy profi mellett, de nekem a sz*rrá habosított kutyák marhára nem tetszenek, pl egy bichon bolgonese:

[link]


Szerintem ez már nevetséges, a kutya küllemét meg főleg nem mutatja be. De ez én vagyok :)

Én megelégszem azzal, hogy hobbikutyákat csinálok, megcsinálom a mentett kutyikat jelképes áron, és közben állatot mentek. Nekem ez bőven elég napi program.


Az, h a tanárom mit használ az az ő magánügye. Egyelőre én is megelégszem vele (mivel a bevételem jelenleg még elég alacsony, főleg h üzlet szinten 2 hete csinálom), utána váltok az Ultimate samponjára, azt rengetegen dícsérik.

2012. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!