Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az anyumék nem akarnak szobaku...

Az anyumék nem akarnak szobakutyát, mert hogy kettőig amíg suliban vok addig a kutya egyedül unatkozik, hiába mondom nekik, hogy miután hazaérek kiviszem, játszok vele stb. Szerintetek igazuk van?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 08:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
hát igen szegény gondolj bele, eléggé egyedül lennél ha reggel 8-tól 14-ig egyedül lennél otthon nem?
2012. máj. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még bőven belefér, nagyon sokan tartanak kutyát úgy, hogy napközben dolgoznak. De azt is gondold át, hogy egy kutya jó esetben 10-15 évre szól. Ezt később munka, és párkapcsolat mellett is tudod csinálni?

Én 8-tól 4-ig dolgozok, és reggel 6 helyett negyed 6-kor kelek, hogy egy nagyot sétáljak vele. Mondjuk a szüleim besegítenek, mert délben le szokták vinni pár percre, de amikor én hazaérek a munkából 5-kor, akkor ismét az az első, hogy megyek vele egy másfél órás sétára.

De egy kutyának nem gond, ha egyedül van 5-6-7 órát. Ők azért lényegesen többet tudnak aludni:)

2012. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
igen, csak már olyat is olvastam, hogy amikor valaki otthon volt a szobahutyajaval, a kutya orakig befekudt egy sarokba es lustizott,nemttom, hoy ebbol mi igaz
2012. máj. 8. 08:31
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát de ennyi erővel senki ne tartson kutyát,mert vagy suli van,vagy dolgozni kell..
2012. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
lehethogy en is megtuddnam oldani azrt hogy del korul egy negyed orara a nagymamam kivigye, meg persze reggel en ids setalnek vele egy nagyot meg suli utan is
2012. máj. 8. 08:34
 6/26 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintetek egy máltai vagy egy bolognese alkalmasabb, abbol gondolom, hogy talan a maltai, hogy a baratnomnek is bologneseja van es sokszor kell a maamajahoz vinnie mert egyedul sir otthon
2012. máj. 8. 08:38
 7/26 anonim ***** válasza:

Annyiból igazuk van szüleidnek h tényleg nem jó egy kutyát egyedül hagyni fél napra, rendszeresen. Főleg ha kiskutyát vennél.

Mondok egy példát: 4 emeletes panelban lakom, felettünk lakik egy nő a 10 éves lányával. Most kapott pár hete egy kiskutyát. Mind a ketten reggel elmennek itthonról, és leghamarabb is 3-kor érnek haza. Van olyan nap mikor szerencsétlen kutya az ajtóba ücsörög és ott nyüszít ha meghallja h vki a lépcsőházban közlekedik. És ez ment legalább 1,5 hétig. Volt amikor alapból nyüszített, nem kellett a lépcsőházban senkinek lennie, és hát 1-2 szomszédnál egyből ki is verte a biztosítékot. Azóta már csak ritkán lehet hallani, meg gondolom vmennyire hozzá is szokott.

Egyetértek az egyik előttem szólóval is, egy kutya 10+ évet él, ezért csak akkor kérj kutyát, ha tényleg kibírod vele azt a 10+ évet.

2012. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg meg meilyen fajta kismeretu kutya

viseli jool ha 8-tol 2-ig egyedul van???

2012. máj. 8. 08:41
 9/26 A kérdező kommentje:
biztos vagyok benne hogy nagyon fogom szereni addig amig él , a kiskutyat szulinapomra kapnam (majus 20.) de mondtam a szuleimnek hogy amig kicsi tobbet tudjak vele foglalkozni,szobatisztasagra nevelni, ezert mondtam nekik hogy a szulinapomra kapnam, csak nem majusban hanem a nyariszunetben
2012. máj. 8. 08:45
 10/26 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy bolognese, vagy máltai, nem ezen múlik, hanem a következetes nevelésen.
2012. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!