Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés

Sportoló vagyok és kellene egy kutyus, de nem tudom melyik bír sokat és meg is felel a szempontoknak:

1. napi 2-2,5 óra folyamatos futás naponta (mostani kutyusom csak 30 percet bír futni, mert elég rövidek a lábai)

2. napi séta, hegyi túrák, biciklizés

3. legyen jó testőr (már párszor zaklattak az utcán)

4. lehetőleg jól bírja a nagyvárosi életet (nem panellakásban tartanám, hanem családi házban)

5. ne essen depresszióba, ha nem vagyok mellette állandóan

köszi szépen

6. A külseje nem fontos és a cipőimet is megrághatja

19/L



2012. jún. 28. 18:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi, azt hiszem ő a nekem való kutya, a juhászkutyákkal az a gondom, hogy túl hosszú a szőrük :P
2012. jún. 28. 18:31
 12/14 A kérdező kommentje:
Apukám vadász és vizsla is szerepel a csapatukban, de nem tűnik annyira veszedelmesnek, inkább barátságos, és nekem fő szempont, hogy védelmezzen
2012. jún. 28. 18:34
 13/14 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segíthettem :)

De mindenképpen nézd meg, hogy honnan veszed (ha veszel)!

2012. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
igen, köszi, és természetesen odafigyelek majd az eladóra, mert nem mindegy, hogy 5 évet lesz majd mellettem vagy 15-öt és tenyésztőtől veszem majd.
2012. jún. 28. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!