Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan védekeztek a bolhák...

Ti hogyan védekeztek a bolhák ellen?

Figyelt kérdés

szoba kutyáink vannak,most a nagy meleg miatt annyi bolha van bennük,hogy már ötletem sincs,hogy mivel lehetne kiritani őket!!!

kérlek adjatok tanácsot!!!


2012. jún. 28. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
mindig legyen rajtuk bolhanyakörv, és vannak ilyen kutyasamponok amik direkt bolhák ellen vannak azzal fürdessétek őket, ezt többször meg kell ismételni, és a fekhelyüket is tisztítsátok ki
2012. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Advantix spot-onnal, de gyakorlatilag bármilyen bolhairtó nyakörvet vagy cseppet tehetsz rájuk, bolha ellen jó lesz. Ami miatt érdemesebb minőséget választani, az az, hogy a kullancsokat nem tartják igazán távol az olcsók. Kérd ki az állatorvosod véleményét erről.

És ne felejtsd el, hogy ha bolhásak a kutyáid, akkor a helyüket, az összesz szőnyeget és bútort is kezelni kell bolhák ellen, különben az elszórt peték nemsokára kikelnek, és ugyanúgy tele lesztek bolhával, mint előtte.

2012. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

holnap be is szerzem ezt a fajta sampont!


de van olyan bolha nyakörv,ami tényleg hatásos!!

én eddig nem találkoztam megbizható bolhanyakörvel!

tudnátok nekem ajánlani? jöhet privátba is!!!


az elmúlt években nem volt ennyire nagy gondunk,de most mintha fel akarnák öket falni a bolhák!!

2012. jún. 28. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1:2 arányban összekevert almaecet és víz az egyik leghatékonyabb bolhaírtó szer. Mi ezzel szoktok kis fecskendővel, a nyakát, és a hátát bemasszírozni. Nekünk bevállt
2012. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

18:26

a héten lesz nálunk egy nagy festés,és ezek szerint egy nagy fertőtlenités is!!!

2012. jún. 28. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!