Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelban, hogy lehet tartani...

Panelban, hogy lehet tartani kutyát?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyát, nyulam már van csak neki elég egy ketrec kutyusnak nem. Sétáltatni levinném nem gond, de pl hol tudom tartani úgy hogy ne tegyen kárt ne piszkítsonbe mikor senki nincs itthon.
2012. jún. 28. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha nap közben egyedül lenne otthon, nem ajánlom, hogy kutyát vigyél oda. a kutyának az csak kínszenvedés. Neki társaság kell, mozgásra van szüksége. Ne kínozd.
2012. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
nálunk a folyosora szoktak kizárni amig nrm vagyok itthon, ki van neki rakva egy jó puha takaró azon szokott feküdni. folyosón+konyha nem tud mit szét rágni, és mivel szoba tiszta igy bepiszkitani se szokott
2012. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

gondolom fogalmad sincs a kutyákról :)

tanulj róluk ,aztán megérted, de most még, nem javasolnám :)

a nyullal nem kell foglalkozni,a kutya viszont átalakítja az életedet:)

2012. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért temtem fel kérdésbe mert imádom öket de ithona sajna szerintem se lenne rételem föleg h hétközbe nem nagyon vok ithon...
2012. jún. 28. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha otthon se vagy, akkor mi az istennek neked kutya?
2012. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát neked nem szabad kutyát venni. a nyuszi még el is van, elüldögél. Ha ennyire kutyaszerető vagy, legyél önkéntes egy menhelyen. Ott is rengeteg kutyát lehet sétáltatni, etetni, takarítani
2012. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

Panelban úgy lehet kutyát tartani, hogy kölyökként 2-3 óránként le kell vinni dolgát intézni, felnőttként naponta legalább 3-szor sétáltatni kell. A 3 sétából két séta legyen legalább 1 órás, ahol a kutya tud póráz nélkül futkározni, kutyákkal játszani, gazdival tanulni.

Fiatal korban szinte természetes, hogy egy-két tárgyat megrág a leggondosabb nevelés és tartási körülmények ellenére is :)

Mit takar az, hogy egész nap nem vagy otthon? 8-10 órát kibír egy kutya egyedül, ha hozzá van szoktatva és reggel-este alaposan ki van mozgatva

2012. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk is a konyhában és az előtérben van a kutyus, ha nem vagyunk otthon.

Tényleg elég macerás, sok foglalkozás, idő és nem utolsó sorban pénz is.

Nálunk mindent szét rágott a kutya, pedig rengeteg játéka van. Ágyat, széket, falat, kábelt, telefont...mindent megkóstolt. Ennek ellenére egyáltalán nem bántam meg, az egyik legjobb döntés volt életemben, imádom :)

2012. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!