Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék venni kaukázusi...

Pekkerke kérdése:

Hol tudnék venni kaukázusi medveölő kölyköt?

Figyelt kérdés
pécsi vagyok de a hej nem számit. csak 10000 15000 ft értékben tudok venni

2012. jún. 29. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen fajta tudtommal nem létezik, amire te gondolsz az a kaukázusi juhász lehet. Nem ajánlom, hogy ezt a fajtát ilyen olcsón megvedd szaporítótól mert könnyen kifoghatsz egy ideggyenge példányt amelyik esetleg kezelhetetlen lesz.
2012. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De ez az összeg rendelkezésedre áll folyamatosan minden hónapban a kutya élete végéig és rá is tudod költeni a kutyára? Kellően felkészült vagy, értessz keleti a pásztor kutyákhoz, nem fogsz bekerülni vele 1 év múlva az esti hírekbe?
2012. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1. ilyen fajta nem létezik.

2. ennyiért még szerintem szaporító sem adja el.

3. szaporítótól ne vegyél.

4. amúgy se vegyél, már a kérdésből látszik, hogy nem való neked nemhogy kau, de még kutya sem.

2012. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ennyiért ekkora kutyát szerintem se kapsz még szaporítótól se. Legalább 35000Ft, de akkor legalább dupla (sőt!) ennyit fogtok az orvosnál hagyni. Az ellátása sem kevés pénz. Különben is kaukázusi juhász vagy ovcsarka. Ennél a fajtánál nem mindegy, hogy szaporítótól van és ideggyenge vagy vmi és kezelhetetlenné válik.
2012. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Kedves válaszolók!

Nem szaporító hanem tenyésztő.

2012. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

10-15ezerért az biztosan nem tenyésztő. :-)

Tenyésztőtől a kau kb. 80ezernél kezdődik. Esetleg olyan, aminek már tudják hogy van valami hibája és a leendő vevőnek csak hobbi célra kell, azokat odaadják olcsóbban.

2012. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Bocsika!

ma világosítottak fel, h vannak szaporitók is és van különbség a kettő között... :$

2012. júl. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
bocs elirtem kérdésirás közben beszélgettem és elirtam 50000 60000 ért elolvastom róla mindent az ismerősömnek is van és már volt nagy kutyám csak meghalt
2012. júl. 3. 09:51
 9/13 anonim válasza:
Kedves válaszolók! Kaukázusi medveölő létezik, nekem is van, olyanokat is tenyésztünk... az áruk meghaladhatja a 50.000 Ft- tól a 300.000- ig is! Díjnyertes ranglistától is függ, hogy milyen fokozatokat nyert a kutya, minél rangosabb egy kutyafajta annál drágább az értéke! A medveölő rövid pici orra van, a juhásznak viszont megmaradt a hosszú orr és hosszú fül! Bárhol az interneten meglehet tekinteni a különbséget!
2013. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
# 9, jó sok áltudományos maszlagot hordtál össze aminek semmi köze sincs a valósághoz. Ha a interneten meg lehet keresni, akkor linkeld már be légyszíves a standardját valami hivatalos honlapról! :)
2013. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!