Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Csivava bírja a hosszú...

Egy Csivava bírja a hosszú túrát, vagy a futást? Az hogy makacs, mit takar pontosan? Illetve ti mennyiért vettétek a sajátotokat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 17:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: Ezt jó hogy mondtad, amúgy is nem akartam minit, mert az még "vakarékabbnak" néz ki, meg már amúgy is apró kutya, mit kell még így csökkenteni?

Előtte lévőnek valakinek: Ja, bocsi, tényleg, összekevertem a bolo meg a hava -nesét!

2012. jún. 30. 02:04
 12/16 anonim ***** válasza:
Se mini, se extramini, se toy csivi NEM LÉTEZIK! Egy standard méret van, és punktum! Ez igaz a havanese, bolognese, shih-tzu és a yorkie kutyukra is (csak a "divatosabb" fajtákat említettem).
2012. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Az első kérdésedre nem tudok válaszolni, mivel az én kiskutyám még nem volt hosszabb sétáláson vagy túrán. 2 hét múlva a nyaraláson derül majd ki hogy mennyire bírja szusszal. De tapasztalataim alapján nem kifejezetten makacs fajta, szerintem inkább céltudatos, jó értelemben. A tévhittel ellentétben nem egy úri vakarcs aki csak a saját feje után megy. Nagyon okos és tanulékony. És ha elég hamar elkezded az oktatgatás akkor nem lesz akaratos sem. Én a kiskutyusomat "akciósan" vettem. Már ha ezzel a kifejezéssel nem sértek meg senkit. Egyik kedves ismerősöm fajtiszta csivijének a kölyke, így baráti áron 30000ért kaptam a kis csöppséget.

Remélem azért tudtam segíteni neked. ÉS ha azon töröd az agyad hogy veszel egy kis apróságot, akkor bátran ajánlom neked ezt a fajtát!

2012. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2012. jún. 30. 22:28
 15/16 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon eleven volt, imádott rohangálni. Ismerősöm csivaváját vitte már túrázni, állítólag bírta. Makacs? Hát én nem tudom ...de nem annyira tapasztaltam. Max néha szájhúzással, kis pofázással, de megcsinálta amire kértem. Ritka volt hogy nem...túrázásra tényleg lehet hogy másikat kéne választani. De ha nagyon csivavát akarsz, maximum viszel neki egy kis hordozót és ha már nem bírja, cipeled..én megpróbálnám azért. Szerintem ez is egyén függő..De ha megállsz kajálni mondjuk egy fél órára, addig ő is tud pihenni.
2012. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én csivavámmal bármikor lehetett túrázni, biciklizni, futni, mindent bírt. Hegyekben is volt velünk többször, ahol naponta túráztunk, igen elterült a nap végén, de máskor is nyugodtan elvan ha a lakásban van. Agilityzünk is. Az enyém több trükköt tud, nagyon gyorsan tanul, csak tudni kell motiválni. Már nem emlékszem mennyi volt, már 10 éves, de még mindig fürge és bírja a tempót.
2014. nov. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!