Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a kutyáknak...

Mennyibe kerül a kutyáknak fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A kutyák fogamzásgátlója az ivartalítás. Egyszer kell elvégeztetni,és soha többet nem lesz rá gondod.
2012. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hosszabb távon az ivartalanítás kifizetődőbb!


Van egy olyan nevű fogamzásgátló, hogy ovarid de beszélj állatorvossal, nem biztos, hogy a folyamatos hormon jó a kutyának

2012. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szomszédunk fogamzás gátlóztatta a Rotiját árat sajnos nem tudok mondani. Az ivartalanítás hosszabb távon kifizetődőbb + a tablettánál nagyon oda kell figyelni az adagolásra. Ha egyszer nem megfelelő időben adod be akkor tüzelni fog. + nem minden kutyánál válik be a szomszéd Rotinál sem vállt be így rájöttek, hogy jobb ivartalanítani.

Szóval a gyógyszer hosszabb távon drágább mint az ivartalanítás, nagyon oda kell figyelni az adagolására és nem biztos, hogy hatásos.

2012. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Naponta 15.000 ft(óránként)
2012. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne adass neki légyszives. én is érdeklődtem utána az állatorvosomnál, mert a 8 éves szukámat nem akartam műttetni. teljes mértékben lebeszélt róla, miután a későbbiekben magasabb a méhgyulladás kockázata.
2012. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!