Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 napja tüzel a kutyám,...

4 napja tüzel a kutyám, fogamzásgátló gyógyszert lehet kapni valahol?

Figyelt kérdés
Hajnalban halottam egy sikítást,kinéztem az ablakon és azt láttam hogy összeragadt a kan kutyámmal,nem lehetne valamilyen gyógyszerrel megakadályozni hogy ne legyen kölyke? Azóta már elvannak különítve egymástól,nem szeretném hogy kölykei legyenek mert nem lenne időm foglalkozni a kicsikkel a munka miatt,most mit csináljak? Hány százalék az esélye annak hogy vemhes lett? A válaszokat előre is köszönöm!
2011. dec. 21. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Tüzelés után el kell vinni ivartalaníttatni.
2011. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És ha vemhesült akkor a kölykökkel eggyütt ivartalanítsam ki? Na olyanra én nem vagyok képes,ezért szeretném még most megakadályozni valami gyógyszerrel hogy ne vemhesüljön.
2011. dec. 21. 20:32
 3/15 anonim ***** válasza:

Van olyan lehetőség, hogy az összeragadás után két nappal esemény utáni injekciót kap, és utána rá két nappal még egy ismétlő injekciót. És utána elviszed ivartalaníttatni.

A végeredmény ugyanaz.

2011. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Miért?? Azt bírná a lelked, ha méteres láncon élnék le az életüket egy vashordó mellé kötve? Vagy ha kidobnák és betegen, éhezve az út mellett élne, míg meg nem halna?? Vagy lealtatnák őket egy sintértelepen - már ha nem sajnálnák a pénzt az altatóra és másképp intéznék el (ilyen is van hidd el) Ne legyenek illúzióid afelől, hogy az ilyen álhumánumból meghagyott kölyköknek előbb vagy utóbb mi lesz a sorsa.... Az injekció meg, amiről előttem írtak egyenes út a méhgyulladáshoz.
2011. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Akiteki ***** válasza:
96%
Az az injekció, amit ZOL mondott, már megszűnt. Nagyon veszélyes volt, sok kutya pusztult bele. Létezik egy másik fajta, amit félidőben kell beadni, akkor simán elvetél. De az meg többe kerül, mint az ivartalanítás. Nem kölykökkel együtt ivartalanítod, hanem életképtelen embriókkal. Mindenki jobban jár.
2011. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Van Alizin amit 2 alkalommal kell adni (darabja 12 ezer forint) ez vetélést idéz elő. - ezt a párosodást követően már aznap lehet adni de a vemhesség 45. napjáig adható

Vagy az ivartalanítás.- ezt a születés előtt 1 nappal is is lehet

2011. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Akiteki ***** válasza:
66%
A nevét nem tudtam, csak hogy nagyon drága. Ezért szokták félidőben beadni, mert akkor már biztosan tudni, hogy vemhes-e a szuka és nem potyára nyomják bele ezt a drága szert. De az ivartalanítás olcsóbb.
2011. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudtam. Lényeg, hogy így is úgy is ha megtermékenyült, a kölykök elpusztulnak. Nem értem miért gondolják az emberek, hogy humánusabb egy injekcióval elpusztítani egy még tök kezdetleges egyedet, mint ivartalanítással együtt.
2011. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
ki kell ivartalanítani a kölykökkel együtt.nekünk is ez volt f@sz szomszéd kiengedte a kutyánkat,jól meg is szökött...sajnos mi így döntöttünk,mert annyi van menhelyen rossz helyre meg nem akartam volna adni a kicsiket,de kinek kell keverék kutya manapság?!mi meg nem tudunk volna 9kölyköt megtartani.sírtam én is anyukám is de sajnos ezt kellett tenni.sokkal jobb h ivartalanítva van nem kell többet aggódni és egész évben lehet menni nagyokat kirándulni.szóval ivartalanítás!!!ne zsákbamacskázz gyógyszerekkel meg mindneféle sz@rokkal
2011. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Ivartalaníttasd!!! Semmi szükség rá, hogy megszülessen 6-8 kölyök... én ma már a szemeimet kisírtam egy kóbor kutya miatt, aki az idióta emberek miatt valószínűleg most is valahol a hóban vacog.

Semmi szükség rá, hogy még több kutya erre a sorsra jusson.

2011. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!