Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kapok egy yorki kiskutyat...

Ha kapok egy yorki kiskutyat akkor hany honapos kortol hagyhatom egyedul?

Figyelt kérdés
Csak mert iskolaba jarok,a szuleim dolgoznak. Tehat Egy par orara muszaj lenne otthon hagyni egyedul.

2012. jún. 29. 21:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

néhány kennel már be lett linkelve feljebb, de itt van még néhány:

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom..:)
2012. jún. 30. 10:26
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Fb-n van egy yorkshire kedvelők csoport, ők biztosan tudnak megbízható tenyésztőt ajánlani. :)

[link]


Sajnos az expresszen stb oldalon meghírdetett kutyák általában szaporítók művei, gyakran beltenyésztett, beteges kutyákat árulnak áron alul, törzskönyv nélkül.

[link]

2012. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Szia.

Huhh koszonom:)

Mindenkinek koszonom a hasznos valaszokat.:)))))

2012. jún. 30. 17:24
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia :) én most hoztam el pénteken és mondhatom,hogy nem olyan könnyű mint elsőre hittem.Én több mint egy hetet vettem ki hát mondhato kell is.Szoktatjuk pelusra automatikusan oda pisil,de ha ki engedjük a szobából megfeletkezik róla és máshova pisil arról nem beszélve,hogy össze-vissza kakil.Annak ellenére,hogy aranyos meg cuki,alszik,eszik,játszik még is csak rossz elhúzza a pelúsát megpróálja szétszedni,a függönyt szaggatja mindent megrág.Az első éjszaka meg úgy telt,hogy visított hajnali 3 körül.De attól függetlenül meg lehet zabálni oyan aranyos,de akkor is csak kutya és folyton rosszalkodik :)
2012. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Es igy sajat tapasztalatodbol nem ajanlod nekem a yorkit?:\

es amugy te hol vetted?

2012. jún. 30. 22:06
 17/18 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van csomó magyar és külföldi kennel is. De amúgy ha beírod a google-ba hogy Yorkshire terrier harmadiknak kidobja...

Igaza van az előttem szólónak. A yorkshire terrier nem egy plüsskutya amit ha leteszel valahova ottmarad. Elég nehezen viseli az egyedüllétet. Nálunk elég nagy károkat csinált: leszaggatta a tapétát, felmászott a dohányzóasztalra és mindent szétrágott amit ott talált, megrágta a bútorokat, széttépte a pelusát.

Hála Isten mindenről leszokott, rengeteg energiánkba került hogy olyan legyen amilyen most: ha itthon hagyjuk bekuporodik az ágyába vagy a kanapé csücskébe és várja hogy hazaérjünk. Persze a szívünk szakad meg ha otthon kell hagyni, annyira szeretne ő is jönni.

Egy biztos: mindenképpen akkorra tervezd a hazahozatalát amikor huzamosabb ideig tudsz vele lenni.

2012. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok nem azt írtam,hogy nem ajánlom.Nagyon aranyos meg minden,de nagy felelőség is én erre gondoltam :)Amúgy ha nagyon szeretnél akkor vegyél egyet nem fogod megbánni :)
2012. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!