Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Cavalier King Charles...

A Cavalier King Charles Spániel jó választás lenne nekem?

Figyelt kérdés

1. első kutya lenne

2. napközben kint lenne a teraszon (persze ha itthon vagyok velem lenne bent) és nyáron szerintem estére is, télen pedig bent aludna

3. mivel iskolában vagyok, délután 3 után tudnék vele foglalkozni, de a napi séta biztos meglenne!

Ha van jobb ötletetek, várom válaszaitokat! Köszönöm!!



2012. jún. 30. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Első kutyának abszolút jó. Nyugodt,könnyen kezelhető.Tanulékony,és nehezebb elrontani,ha esetleg mégsem lenne rá annyi időd.A terasz az mit jelent?Lakás terasza vagy kertes ház terasza? Nem mindegy.
2012. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez csak rajtad múlik, egy kutya akkor "jó" a gazdájának ha a gazdája is jó a kutyájához !
2012. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
teraszon tartanád a kutyát?? Akkor nem,neked nem hogy cavalier ,semmilyen kutya.
2012. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egyébként társasházban lakunk, a földszinten, és nagyon nagy kertünk van. Egész nap, mikor nem vagyok itthon, sajnos nem lehet ott kint, mert a kerítések nem biztonságosak és a többi lakó nem biztos, hogy egyet értene ezzel.. Tehát addig egy elkerített részen lenne, a lakás melleti teraszon, ami kb. 10 négyzetméter. Mi erről a véleményetek?
2012. jún. 30. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Hali!

Szerintem inkább nézz körül a menhelyen! Ezer százalék, hogy találsz neked megfelelő kutyát, és még meg iy mentesz egy életet. Ők sokkal hálásabbak is ! :) Azt javaslom, nézz körül ott is!

2012. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


ezek közül melyik hasonlít a teraszotokra?

2012. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, igazából menhelyről szerettem volna, nagyon sokat keresgéltem a neten, de nem találtam megfelelőt. Szerintem jobb lenne, ha odamennék személyesen és úgy választanék egy kutyust! De teljes mértékben egyet értek veled! :)


Egyébként a teraszunk kb. ilyen: [link] :)

2012. jún. 30. 21:26
 8/10 VBeata81 ***** válasza:
68%
Nekem egyáltalán nem tetszik, hogy félnapokat a teraszra akarod zárni a kutyád! A cavalier szobakutya, miért nem lehet bent a lakásban? Legalább fedett terasz? Vagy tűző napon, esőben kint szenvedne az az apró kutya???
2012. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze, menj oda..:) Biztosan találsz ott kutyit. Előző: biztosan lesz neki kutyaháza ..:D
2012. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 juan1088 ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz a terasz, ha négy oldalról zárt,és van árnyék.

DE

Én inkább gondolkodnék a szobakennelen, vagy egy nagyobb méretű szállítódobozban. Mivel első kutyás vagy egy kicsit nehéz lehet majd beleszoktatni a kutyát, de neki is jót tesz.


A másik fontos dolog, hogy tényleg foglalkozz vele amikor otthon vagy, és itt strukturált játékra gondolok. A cavi akkor érzi jól magát, ha tanul. Az ha csak szaladgál, és gyomrozod egy kutyának sem tesz jót.


OFF: Nem értem miért kell a menhelyeket ajánlani ha valaki konkrétan cavit szeretne. VISZONT:

[link]

2012. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!