Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy amstaff kutyát,...

Vettem egy amstaff kutyát, szerintetek jó választás volt? Most 7 hetes,2napja van nálam, jól eszik, és játékos.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. jún. 17. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem volt jó választás, mivel normális tenyésztő nem ad el kölyköt ilyen fiatalon.
2012. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon rossz választás volt. Nem a fajta, hanem ahonnan vetted. Felelőtlenül, felkészületlenül vágtál bele a kutyatartásba, különben tudnád, hogy 8 hetes kor alatt felelős tenyésztő nem adja oda a kiskutyát és azt is tudnád, hogy nem adunk pénzt bizonytalan származású kölyökért.
2012. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Na, ha ketten egyidőben ugyanazt írjuk, akkor lehet benne valami!
2012. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 8 hetesen lehet normális esetben elhozni a kutyuskákat.

A képekkel meg próbálkozz meg újra, mert semmit nem hoz be. Amúgy maga a fajta jó, csak azt nem tudom neked milyen elvárásaid vannak felé. Ha a kutya alaptermészetével megegyezik, akkor tökéletes, ha nem akkor nem a legjobb, sőt...

2012. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Mivel szaporítótól vetted, nem volt jó választás.

(sőg gondolom chip sincs benne, anélkül megvenni szabálysértés,és mivel jövőre már kötelező minden kutyába,most rakathatod be a saját pénzeden)

2012. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

veszel egy kutyát és utána kérdezed meg hogy jól döntöttél -e? Gratulálok!

Be akartál állni a sorba,ha már ilyen nagy divat ez kutya..

Az előttem szóloknak meg igazuk van,pont egy szaporítót kell támogatni persze..

2012. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
egy szóval sem irta, hogy honnan vette. Régen teljesen elfogadott és normális dolog volt, hogy 7 hetesen odaadják a kiksutyákat. Én az enyémet 6 !!! hetesen hoztam el, még oltatni sem engedtem. Mert azt mondtam az a biztos amit én adatok. Ma már 3 éves, a a fajtájának egy csucspéldánya mind küllemben, mind munkában.
2012. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Szépen belevarázsolták az új ÁTV-be is ezt a 8 hetes kort. Miközben különbséget kellene tenni nagytestű és kistestűek között. Egy nagytestű, vagy ahhoz közelebb álló kutya kölykei már 6 hetesen is érettek a költözésre. A kicsiknél lassabban megy a fejlődés . Az meg álságos, hogy majd a mamától pont 8 hetes korig megtanulják a társas viszony kezelését. Némely fajta kölykei már 6-7 hetesen igen erős dominancia harcokat vívnak. Ki szeretne venni pl egy itt-ott heges kölyköt?
2012. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Éppen a nagytestű kölykök fejlődnek lassabban...a kistestűek végleges méretüket is hamarabb érik el és ivarérettek is hamarabb lesznek általában.
2012. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kicsik kis súllyal születnek. Nézz meg egy yorkit 3 hetesen és akár egy nj-t, vagy kuvaszt . Nagy a különbség a fejlettségükben mozgásban is már. Az valóban igaz, hogy a teljes felnőtté válás már a nagyoknál lassabban megy végbe.
2012. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!