Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon rosszul van (? )

Hyperactyve kérdése:

A kutyám nagyon rosszul van (? )

Figyelt kérdés

ma reggel 6 óta "folyamatosan" hány, öklendezik ilyen kisebb nyálkás fehér színű slejm félét. először rendeset hányt majd ilyeneket. nagyon fáradt, nem akar enni, inni. szerintetek elvigyem állatorvoshoz?

hallottam olyat is hogy lehet azért van ez mert füvet evett ez igaz? nemrég kaptam még egy oltása sincs 5 hónapos körül van és fiú. köszönöm segítségeteket előre is!


2012. júl. 1. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hőgutát kapott
2012. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze,hogy vidd el allatorvoshoz,ilyenkor minden perc szamit, konnyen lehet,hogy nagyon beteg a kutyad es minnel elobb kerul orvoshoz,annal nagyobb az esely a gyogyulasra!
2012. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 intrepid ***** válasza:
Ebben a melegben ha nem iszik, az elég nagy gond. Kiszárad. Az, hogy füvet evett, az nem lehet gond, szeret a kutya legelni. Ha tényleg olyan beteg, amilyennek leírtad, akkor azt mondom állatorvos, de ha nem olyan súlyos az állapota, akkor lehet, hogy csak a meleg viseli meg. Próbálj meg hűvöset biztosítani neki, bevizezed a bundáját, ventillátor, és ha jobban lesz, akkor a meleg volt a baja.
2012. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat! szerintem javult az állapota. kivittem azz udvarra lassan, de megy. de valamikor ölbe kell vennem(pl. most nem várom eltőle hogy az emeletre fel szaladjon. ) vizet még mindig nem akar inni de ha a kezemet vizesitem be azt lenyalogatja. ha eldobok neki valamit utána szalad, és már körbesétálta az udvart és elvégezte teetndőit. állatorvoshoz nem hinném hogy eltudom vinni mivel nyaral. füredi vagyok és a legközelebbi út karcag vagy eger lenne. ha rosszaboddik az állapota holnap elviszem orvoshoz. a bunda bevizezést és a ventilátort megfogadom tanácsként mivel emeleten vagyunk ahol rettentő hőség van, még nagyobb mint az udvaron.
2012. júl. 1. 09:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Próbáld újra reggelivel kínálni. Mivel kihányt mindent, üres a pocija, adj neki egy keveset! Ha tápot eszik, vizezd be (most akár szét is áztathatod neki), így víz is jut a szervezetébe.
2012. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem akar tápot enniés inni sem. egy nagyon kevés májkrémet adtam neki hátha szomjas lesz és iszik de nem.
2012. júl. 1. 09:36
 7/14 anonim ***** válasza:

Dr. Pay'r Egon - Állatorvos Füreden, nem csak Füredieknek!


Állatorvos Füreden, nem csak Füredieknek! dr. Pay'r Egon vagyok, állatorvos. Köszönöm, hogy meglátogatta Weboldalam! Bízom benne hogy kedvence egészséges, de ha bármi gond, betegség merül fel, hozza el személyesen. Várom rendelőmben! Rendelési idő: Hétfő - Csütörtök 18:00 - 19:30. Ettől eltérő időpontokra, előzetes egyeztetésre van szükség! HÍVJON!: ( 30) 994-2690



Lutra Állatorvosi Rendelő és Állatpatika Füreden


dr. Szabó Eszter, dr. Dani Katalin - Lutra Állatorvosi Rendelő és Állatpatika: Állatorvosi Rendelő, Kérjen időpontot, hogy ne kelljen várakoznia! Hívásra házhoz megyek! Nyugdíjasoknak 7% kedvezmény! Védőoltások, Ivartalanítás, Vérvétel, EKG, Állatútlevél kiállítás, Mikrochip beültetés, Sebészeti beavatkozások, Szülészeti segítségnyújtás, Ultrahangos fogkőeltávolítás, Lutra Állatpatika, Állatgyógyszerek, Gyógytápok, Kutya- macskatápok, Egyéb kisállat eledelek, Vitaminok, táplálékkiegészítők, Labdák, emészthető játékok, Pórázok, nyakörvek, hámok, Kutyacipők, kutyaruhák, Ketrecek, fekhelyek, Jutalomfalatok, Royal Canin, ProPlan, CatChow, Trovet ... MACSKA Ivartalanítási AKCIÓ a Lutra Állatorvosi Rendelőben! 2010. februárjában kedvezményesen végezzük a macskák ivartalanítását: Nőstény macska: 11 000 Ft helyett 8500 Ft, kandúr: 6000 Ft helyett 4000 Ft. Bejelentkezés telefonon vagy személyesen. 8220 Balatonalmádi, Martinovics u. 2 ... Hétvégi ügyelet : Tappancs Állatorvosi Rendelő: Balatonfüred, Dózsa Gy. u. 15. Tel.: 30/911 80 40. Veszprémi Állatkórház: Veszprém, Ady E. u. 12. Tel.: 88/326 847

2012. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

istenem,hogy bírod nézni,hogy szenved???

vidd orvoshoz és kész.

2012. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem minden képen vidd el dokihoz!!
2012. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz, vagy legalább hívj fel egyet! Addig is műanyag fecskendőből adj neki vizet.
2012. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!