Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyusomnak?...

Mi baja lehet a kutyusomnak? Tegnap el kezdte rázni a fejét! (Puli)

Figyelt kérdés

Tegnap délután meg semmi baj nem volt. Aztán este olyan 19:30 felé kimentem hozzá, hogy megyünk sétálni. Ekkor észre vettem, hogy rázza a fejét nem egyfolytában de időközönként. Megnéztem hogy nincsen e valami a fülében de nem láttam semmit. Elmentünk sétálni séta közben is néha-néha megrázta a fejét. Mikor vissza értünk a sétából akkor szépen kitisztítottam a fülét. De továbbra is rázogatta. Ma még mindig fenn álla probléma de már szemmel láthatóan sokkal kevesebbszer rázza a fejét.

A kutyának már volt fülgyulladása ill. a fülében gombás fertőzés de erre a doki írt krémet meg fülcseppet és az már szépen múlik.

Apum szerint lehet, hogy a kutya fülébe víz ment de szerintem ez teljesen kizárt dolog.

A dokit felhívtuk szerdára adott időpontot.

Amúgy egy 1 éves kan Puli.

Mi baja lehet?


A válaszokat előre is köszönöm! És léci csak normális válaszokat.



2012. júl. 2. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a leírtakból (elején) én rögtön füllgyulladásra gondoltam. Tovább olvasva... nem tudom.

Figyeld addig is nagyon a füleit, tisztogasd és használd a rá kapott szereket. Aztán majd holnap után mindenre fény derül.

2012. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet kiújult a gyulladás. Majd a doki megmondja
2012. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én meg azonnal arra gondoltam, hogy toklász ment a fülébe. Azt szabad szemmel nem fogod látni, valószínűleg már mélyen van. Minél előbb orvoshoz kellene vinni.

Az én kutyámnál már volt ilyen, kb. fél napig rázta a fülét, mire odaértünk a dokihoz, már annyira fájhatott neki, hogy az egyik oldalra lógatta csak a fejét.

Bár mélyen volt, de neki bódítás nélkül is ki tudták szedni.


Szerintem ne várj szerdáig, ha továbbra is sokat rázza.

2012. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszokat!


A toklászra amúgy már én is gondoltam. Ha továbbra is rázza akkor megyünk a dokihoz!

2012. júl. 2. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínű belement valami a fülébe vagy begyulladt. A pulinak amúgy is tépni kell a szőrt a füléből.
2012. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!