Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire gond egy kutyának ha...

Mennyire gond egy kutyának ha hordozóban van?

Figyelt kérdés

Elutazom, és viszem magammal a kutyusom, de nem saját házba megyek és nem hagyhatom szabadon amíg elmegyek otthonról.

Víz lenne berakva, éjszaka lenne hordozóban.


2012. júl. 2. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem lenne, ha hozzá van szokva.
2012. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem jó ötlet. De úgy is nyüszít, ha nem tetszik neki.
2012. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meddig lenne így? Úgy értem egy két napot leszel ott vagy hogy?

Szerintem amúgy jobb lenne,ha lekerítenél neki egy kis részt,ha megoldható, mert egy hordozóban renedesen feküdni se tud.

2012. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nyugodtan benne hagyhatod de legalább akkora hordozó kell amiben fel tud állni rendesen

Éjjelre ne hagyj benn vizet, ne igyon éjszaka mert csak pisilnie kell majd.

2012. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minél kisebb változás neki az utazás, annál inkább megkönnyíted a dolgát, úgyhogy kezdd el végiggondolni, milyen lesz ott a napirendje, és igazítsd már most fokozatosan, szoktasd a szállítóban alváshoz, meg úgy általában mindenhez, ami új lehet neki.
2012. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Balatonra megyek 6 napra pénteken, és egy kis hordozóról és egy 2 kg-os yorkiról van szó.
2012. júl. 3. 06:44
 7/7 anonim ***** válasza:
6 napot kifog bírni,az nem olyan sok,csak napközben fáraszd jól ki(séta,játék,más kutyák, tanítás, stb..) és nyugodtan fog pihenni.
2012. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!