Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot vegyekek a 2...

Milyen tápot vegyekek a 2 hónapos Beagle kutyumnak? Van valami jó minöségű amit mertek ajánlani 500ft-800Ft/Kg?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Acana, az kb. ennyibe kerül és nagyon jó.
2009. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Josera, Bento,Fides,Arion,Willowy termékcsaládnak nagyon jó tápjai vannak, ezek középkategóriás tápok, ha ebből veszel puppy tápot,akkor sztem szépen fog fejlődni a biglid.

Az enyém már felnőtt beagle, ő is ilyeneket eszik. Nagyon szép szőre van.

Semmiképpen ne vegyél pedigreet, friskies, darling, reklám tápokat, amik szinezékkel és szójával vannak tele.

2009. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek az olcsó rossz tápok pl: chappi, tesco-s meg az ilyenek nem csak színezékes de még jó sós is és a kutya ettől nagyon beindul. Ráadásul ezekben a tápokban állati származékok pl.: egér van bennük. Egy beagle kutyusnak ennél szerintem jobb tápra lenne szüksége. PL: Royal Canin, Hill's, Acana

Bár ezek 500-800Ft-ban nincsenek benne:(

2009. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

dehogy nincsenek benne 800ftba

az ACANA kilója 800ft körül van és ennél jobbat nem találsz sztem,vagyis de Orijen de az már drágább!

2009. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!