Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 bajom a kutyámmal...

Van 1 bajom a kutyámmal segitetek?

Figyelt kérdés
nagyon hülye, és folyton ugat, a nagy kutyáknak neki támad kis bolognese segitsééééééég
2012. júl. 2. 23:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

"felfogtad igy már?..."


Ha észrevennéd, akkor nem az én felfogókészségemmel van a probléma, te nem akarod megérteni amit mi beszélünk.

Ezekszerint sem a kutyák nyelvén, sem az emberi nyelven nem tudsz kommunikálni, mert igazából téged csak az érdekel, amit te hajtogatsz, a többire oda sem figyelsz.


Mielőtt azt gondolnád, hogy probléma van az értelmi képességemmel, elárulom, értem én miről beszélsz. Értem amit mondasz. DE NEM IGAZ, NEM ÍGY MŰKÖDIK A DOLOG AHOGY TE LÁTOD.

2012. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
lehet idegrendszeri probléma is, ha nem megbízható helyről származik a kutyus. bár az valószínűleg már kölyök korában is kiütközött volna
2012. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Olyan nincs ,hogy a kutya hülye!!

Csak azt hiszed ,hogy jól neveltétek,de ezek szerint vmi még is elcsesztetek a nevelésében ha már téged is megharapott!!!


Ceasar Milan meg egy nagyon jó kutyaszakértő!! a kutyámat(bichon frise) az ő módszerével rehabilitáltam és sikerrel

amikor hozzám került ,mindennek neki ment (gyerek,bicikli ,másik kutya )

amikor Ceasar módszerét alkalmaztam ,már az első héten változást tapasztaltam pár hónap alatt szinte mintha kicserélték volna a kutyámat, a gyerekek simogatását szereti ,a biciklisekre nem figyel még úgy se,hogy elvan engedve a macskákról vissza tudom hívni, amikor kaptam 1,5 volt ,most már 10 éves és egy igazán jól nevelt kutya lett.

Szerintem itt csak TE nem érted a dolgokat, könnyű bármire azt mondani ,hogy sz@r, szerintem Ceasar módszeréből egyet ha kipróbáltatok és még azt se tiszteségesen akkor ne várj csodákat !!!!mi pedig megmondjuk az igazságot,ami fáj ugye!!!


ilyen hozzá állassal te nem fogod nevelni a kutyádat.

szakértőt keressetek fel!!!


a b.frise-m mellett van még egy kistestű kutyánk,sose puszilgatjuk őket, mert kutyák és nem gyerekek, nálunk szabályok vannak,határok vannak,amit be is tartatunk, és ezért viselkednek jól a kutyáink!!!!

nálatok tuti egy szabály sincs!!!!

ti falkatagok vagytok,míg a kutyátok a falkavezér!! ezért viselkedik így!! ezért nem kell megvetni s kutyádat,mert ő azt csinálja ami természetes,nyílván amikor kölyök volt akkor azért viselkedett jól,mert még nem tudta átvenni a falkavezérséget várt,várt,hol egy falkavezér aki írányít,szabályokat alkot, nincs?! leszek én..

a kutyák így működnek,csak érteni kell őket!!!!!!

2012. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

amíg nem neveled rendesen addig ilyen is marad (nem az ő hibája)..

VERITEK?! szerinted ez a nevelés? itt keresd a gond forrását

2012. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mondogatod, hogy jól neveltétek. De a tény hogy így viselkedik, egyáltalán nem ezt mutatja. Ha agresszívan fordul felétek, akkor lelki vagy fizikai bántalmazásban volt része felőletek.
2012. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!