Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Franciabulldognak ha van...

Franciabulldognak ha van friss vize és a betonos, (relatív hűvösebb) garázsban vannak az elég most a melegben?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 12:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

42%-os te vagy a tegnapi 40%-os aki ahhoz a kérdéshez írogatott hogy milyen kutyát vegyen a gyerekének játszótársnak?:D

bírlak:D

2012. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

kvattagirl


igen én, sajnos elpattan az agyamban az ér,ha ilyen embereket olvasok.:D

2012. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezt látod nem tudom, de engem tényleg érdekel, hogy mivel magyarázzák ezt a kismamák.
2012. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nem is értem a százalékod,tök igazad van,véded a kutyákat:)

sok embernek fáj az igazság sajnos..csak nem tudom minek jönnek ide akkor kérdést feltenni,ha úgyis a saját igazát hatják hogy perszee jó ha kertbe éli le az életét a kutya séta nélkül meg pörköltmaradékon,meg persze jó egy kutyának garázsba dekkolni főleg hogy embercentrikus..

imádom..

2012. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

kvattagirl


;)

2012. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Szilvi & Argos ***** válasza:

A kérdésre válaszolva, igen elég. A francia bulldog ebben a hőségben úgyse futkározna, hamar hőgutát kapna. A lényeg, hogy sűrűn cseréljétek a vizet nekik.


A többi: azért, mert gyereket vársz, nem kell kizárni az életetekből a kutyákat. Mi lesz télen? A francia bullik megfagynak az udvaron még egy kutyaházban is!

Ha verekednek, meg kell nevelni őket, majd a gyerekhez szoktatni őket.


Íme, ezt ajánlom figyelmedbe :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3145279-szeri..

2012. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 nagyontamas ***** válasza:
100%

Nekem a kérdésedből az derül ki, hogy a pároddal van konfliktusod, mert ő szereti a kutyákat, te pedig az álláspontod megerősítését várod vele szemben.

Sajnos nem segíthetek, mert gyerek korom óta kutyák, macskák társaságában élek, és az unokáimat is boldoggá teszi ez a sereglet.

Azért bántani nem akarlak, mert tudom nem mindenki érez így mint én. Ha megszületik a babád, azért szoktasd hozzá a kutyákat!

Később sok boldogságot okozhatsz a gyermekednek, ha játszhat velük. A kutyák ösztönösen befogadják a kis jövevényt a falkába, megtanítják helyesen viselkedni kutyák közelében.

2012. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!