Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szepseg relativ? Akkor ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szepseg relativ? Akkor ha felrak ide egy rondabb pasi egy kepet, akkor miert vigasztaljak, hogy majd csak talalsz valakit es miert nem mondjak neki, hogy nem vagy ronda?

Figyelt kérdés
Megneztem itt nagyon sok olyat, ahol egy pasi, aki rondanak tartotta magat a sok elutasitasok miatt, hogy a pasi feltette magarol a kepeket es varta a valaszokat. Jott mindre kb 20-20 valasz, de az mind ugy epult fel, hogy kb 15 hozzaszolas arrol szolt, hogy nagyon nem nezel ki jol, de majd csak talalsz valakit. Persze utana sem talal az illeto senkit, mert a kulso mindent elront. A maradek 5 hozzaszolas meg arrol szolt, hogy nem vagy csunya,de nalam nincs eselyed merr van pasim. En ezt enyhe lekoptatasnak erzem. Vagyis 20 bol egynek sem jot be es mind vagy igy vagy ugy, de jol leepitette szegeny pasit. Holott meg itt az ilyeb kerdeseknel a legtobb valasz arrol szol, hogy mindenkinek mas tetszik es siman lesz majd valakije. Ebben en igy nagy ellentmondast latok, merz szerintem csak az alapjaban veve megfelelo kulseju pasik tetszenek vagy ennek vagy annak, aki csunya az azt kapja, hogy majd csak talalsz valakit.
2012. jún. 19. 18:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Idén te kapod a Motel-díjat.
2012. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nagymama meg anya azt mondja, hogy helyes vagy. De mikor egy nen szep lanyhoz is kozeledik, meg az is rogton elzavarja ismerkedes nelkul.
2012. jún. 19. 18:50
 3/30 anonim ***** válasza:
én is tettem már fel magam, le is hordtak a francba, és nem vígasztalt senki :D ergo borult az elméleted.
2012. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Mert így van. Ha keresel, akkor találsz. Én nem tartom magam rondának, de 26 éves koromig ugyanezt kaptam a lányoktól. Nem ezen múlik.


39F

2012. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
hanem?
2012. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

na ez a képmutatás, nem merik megmondani az emberek a véleményüket még így anonim módon sem egy másikról


játsszák a megértőt, a támogatót, a pszichológust, aki hátba vereget, nem baj, van esélyed... ezzel szerintem többet ártanak, mint használnak, ráadásul totál látszik, hogy ők undorodnak az illető sráctól

meg az életben is elutasítást kap a fiú, nem érti, hogy ha GYK-n biztatták, akkor mi a bajunk az életben a nőknek vele


én mindig őszintén megmondom, ha valaki csúnya, nem kenem el a dolgot, ő is látja magáról, azért kérdi meg itt, nyilván érzi, ha hazudnak neki, jobb az egyenesség

2012. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Utolso. Ezt nen ertem en is, hogy egy anonym oldalon is miert kell ezt adni, miert kell hitegetni. Ilyenkor meg megnyugszik, jogy van remeny, aztan ujabb 20 visszautasitas utan meg jon vissza ide nyavalyogni jogosan. Az a leginkabb erthetetlen, hogy a 20 kommentbol jon egy vagy ketto, hogy nem vagy csunya nalan lenne eselyed. Erre a pasi ir, hogy koszonom szepen, vegre egy rendes lany. Erre a lany rogton reagal, hogy a pasi rogton megint visszaesik, hogy nem ugy ertette, mert van pasija. Mindig ez a reakcio, ebbol latszik hogy neki sem.tetszett csak meg akarta nyugtatni, holott meg nagyobb kart okozott a lelkeben a pasinak. Pedig az a pasi nem is akart semmit,de neg ennwk a remenyet is csirajaban folytotta el a csaj. Holott sokszor nincs is pasijuk, csak lerazzak szegeny pasast. Mindig ez tortenik.
2012. jún. 19. 19:41
 8/30 anonim ***** válasza:

5-ös, egyénenként változik. Egy lány egy csúnya, ragyás fiút választott helyettem. A feleségemmel egy társkeresőn keresztül ismerkedtem meg, és mesélte, hogy előttem ő is egy ilyen fiúval találkozott, és nem bírt ránézni.

Én is feladhattam volna, és akkor most egy 39 éves vénember lennék. De nem, mert képtelen voltam feladni.


39F

2012. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Miért nem értitek már meg, hogy egy férfinek elég ha egy fokkal szebb az ördögnél? Kisugárzás és egyéniség kell, semmi más. Hülye példa, de nézd meg a Maszkurát mondjuk. Ronda, filoghíjas, csóró is, nyüzüge is, aztán mégis tök jó csajai voltak. Én is most egy objektíven nézve ronda Pasival randizok, csak éppen olyan magabiztos, olyan hangja van, meg olyan nézése, hogy olajat pisilek. Nem a rondaság a baj, hanem az önbizalom hiánya, azon meg lehet változtatni.
2012. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Oké oké, legyen önbizalma az embereknek, én is azt mondom. De mire fel?
2012. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!