Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek természetes az,...

Szerintetek természetes az, hogy ha gyerek születik akkor automatikusan kizárjuk a kertbe azt a kutyát aki eddig velünk élt bent a házban?

Figyelt kérdés

Szerintem rohadtul nem,szegény kutya mit érezhet,hogy eddig ott lakott bent a szeretett gazdáival most meg hirtelen ki lesz rakva a kertbe és foglalkozni sem fognak annyit vele a kölyök miatt.


Nem érdekel a kutyának a kertben a helye duma, mert nem az a kérdés.


2012. júl. 3. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
33%
De, szerintem ba*ik rá a kutya, hogy hol van, talán még jobban is érzi magát kint, ahol tud rohangászni, nem 4 fal között! Szerintem eddig is ott kellett volna tartani. Higénikusabb is, oda való!
2012. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 A kérdező kommentje:
mondom nem érdekel az ilyen komment, szövegértésben gondolom nem jeleskedsz.
2012. júl. 3. 13:02
 3/85 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem tudtad leszűrni a választ az előzőből, kérdésedre: Igen, természetes!!
2012. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert ki van zárva, nem azt jelenti, hogy nem foglalkoznak vele. Az jobb lenne ha elvinnék otthonról ? Szerintem nem...
2012. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
65%

Hát igen ez engem is elkeserít és sokszor a kutya féltékeny lesz a gyerekre és emiatt támadja meg a gyereket..ilyenkor a kutyát pedig elaltatják,pedig csak a kutyára is oda kellett volna figyelni és szépen hozzá szoktatni a gyerekhez..


én tuti azt fogom csinálni,hogy ha majd gyerekem lesz az messze van még, maximum abba a szobába ahol a gyerek van oda nem mehet be vagy csak az ajtóba feküdjön,de a ház minden részét használhatná ,én tuti nem zárnám ki és foglalkoznék vele is,hogy tudja ,a gyerek nem "turta" ki a helyéről..

2012. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
15%
Így van , a kutyának kint van a helye, miért kéne bezárni őket a lakásba. Aki megteheti hogy a kertben tartsa akkor miért ne engedné őket ? szerintem egy új szülött babába sokkal jobban kell vigyázni. attól mert megszületik a baba , nem azt jelenti hogy a kutyának az utcára kell dobni.. de szerintem te sem örülnél, ha a a te "kölyködet" megkapná a kutyád, amíg nem figyelsz rá 2 percig..
2012. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 Szilvi & Argos ***** válasza:
79%

Sajnos nagyon-nagyon sok családnál ez a mai napig természetes...de nem értem, hogy miért, hiszen elég, ha a gyerek szobájába nem megy be a kutya. A baba érkezésével alapból kevesebb figyelem jut a kutyára, ezt tetőzni a család életéből való kizárással szerintem teljes szívtelenség. Annyi plusz melóval járna a benti tartás a továbbiakban, hogy jóval többet kell takarítani.

De ez még a jobbik eset, mármint a kertbe kirakás...sokan ÚJ GAZDÁHOZ VAGY MENHELYRE passzolják a sokszor idős négy lábút, akit addig elvileg "családtagnak" kezeltek...no comment.

Ha feltétlen kerti kutyát akarnak csinálni a kutyából a gyerek miatt, akkor legalább 1-2 hónappal a baba születése előtt kell kiszoktatni FOKOZATOSAN, nem egyik napról a másikra. És a gyereket hazaérkezéskor meg kell mutatni a kutyának, sokszor kivinni hozzá, hogy a kutya ne érezze, hogy a betolakodó miatt nem foglalkoznak vele...

2012. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
babára*
2012. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem természetes, ha addig bent élt.

Azt viszont lehet,hogy a gyerek szobába pl. tilos neki bemenni,könnyen meg is lehet neki tanítani,de nem kitenni. Ez olyan ha gyerek nagy lesz és elköltözik akkor vissza jöhet kutya vagy veszel egy másikat?! (nem te,értem a kérdést,úgy általában )

A kutya egy társ jó esetben és nem lecserélhető,kirakható ha nincs rá szükség.

2012. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
szerintem rossz lesz nagyon a kutyusnak hogy ha házba van szokva föleg hogy ha kistestű szoba kutyárol van szo télen meg fázik és elpusztul hogy ha nagyobb testű akkor szerintem majd csak megszokja probáld úgy megszoktatni hogy mindig ki viszed a helyére minden nap egy kicsit aztán mindig tovabb hagyd ott es majd csak megszokja
2012. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!