Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátokkal is történt...

A ti kutyátokkal is történt ilyen?

Figyelt kérdés
Ez egy héttel később jött meg a kutyánknál ez a betegség. Fajtája Puli,6 éves.Minden nap bent ül vagy fekszik az előszobában.Amikor meg ki akarjuk zavarni egy picit megtoljuk a fenekét és el kezd visítani.Azt is észrevettük hogy mikor megy fel a lépcsőn akkor is visít folyamatosan.A kislányom is mindig megszokta simogatni a fejét és azon is sír.Még állatorvoshoz nem sikerült vinnem.Van még egy kutyánk.Fajtája Yorkshire terrier 2éves. Mind a két kutya kan.Minden reggel szoktak játszani de most nem játszanak mert a Puli beteg.Ezért is a Yorki minden reggel rámászik hogy jöjjön játszani.És a Puli kutyánk sír ha megpiszkáljuk.Tud segíteni valamit?

2012. júl. 4. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd az állatorvos megmondja mi baja, vidd el mihamarabb.
2012. júl. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nagy baja lehet szegénynek ha sír! vidde el még ma de gyorsan ha azt akarod hogy ne legyen komolyabb baj!!!
2012. júl. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ízületi gondjai vannak.
2012. júl. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Maxitabi ***** válasza:
A kutyák fájdalomküszöbe igen magas, ha már sír óriási a gáz!!! Sürgősen dokihoz vele!!
2012. júl. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy hete nézed, hogy a kutyád visít a fájdalomtól? Milyen ember vagy te? Ahelyett, hogy itt kérdezősködsz elvihetnéd azt a szerencsétlent állatorvostól. A kérdésedre válaszolva, nem történt még ilyen a kutyámmal, de ha történne is nem a számítógép előtt ülnék, hanem azonnal vinném dokihoz.
2012. júl. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem az embereket!! Ha már egy hete ilyen kutyád, akkor miért nem vitted dokihoz?? Hihetetlen és szomorú ez az egész! Én a legkisebb bajnál is egyből orvost keresek, nem pedig ilyen oldalakon kérdezgetem h mi lehet a kutyámmal!Ha már befogadtad a falkádba, akkor vállalj is felelősséget érte!! Nem csak annyiból áll egy kutya nevelése h megeteted és kész!! Vagy ha ezt nem tudod vállalni, akkor keress nekik olyan gazdit, akik tudják biztosítani az alapvető dolgokat!!! És a kérdésedre a válasz: Igen, tud valaki segíteni!!!EGY ORVOS!!!
2012. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egy fakockát se bíznék rád, nem hogy egy kutyát...
2012. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért nem tudtuk elvinni mert nem volt kocsi és mikor felraktuk a pórázt egészvégig ugatott és rohant mint az állat.Végül hazadittük de másnap jobbanérezte magát... Mindenre van magyarázat!!
2012. júl. 4. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!