Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese tulajdonosok!...

Bolognese tulajdonosok! Mutatnátok képet a kutyusotokról?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert nemsokára veszek egy bolognese-t, de én úgy vagyok vele, hogy a google-s képeken a felnőtt bolik nem tetszenek, olyan rondán vannak lenyírva...Érdekelne, hogy egy átlagos felnőtt bolognese (nem beállított képen) hogy néz ki :)
2012. júl. 4. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Eddig ahány bolognese-t láttam, mind máshogy nézett ki. Sőt, az enyém is mindig máshogy néz ki, attól függ, hogy van nyírva, vagy épp milyen hosszú a szőre.


[link]


[link]


Itt fürdés után: [link]


És így nézett ki a kozmetikus után: [link]

2012. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az első válaszolótól kérdezném,hogy a szemét mivel tisztítjátok?A mienkének mindig folyik a könnye és barna körülötte a szöre.Tudnál valami tanácsot adni?
2012. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van valami speciális cucc, amivel tisztán lehet tartani, de nála erre nincs szükség, mert ő egy "selejt" kutyus, görbe a nemiszerve, ezért lepisili a saját lábát. Ezért minden nap mosni kell a lábát, és ilyenkor lemosom a szemét is. Ettől függetlenül besárgul neki is kicsit, de amikor hosszú a szőre nem is látszik, mert olyan bolyhos a pofija. Van amikor a szőr miatt begyullad a szeme, olyankor szemcseppet kell használni, és levágom a szőrt a szeme körül, hogy könnyebb legyen tisztítani. Ő egy mentett kutyus, önszántamból soha nem vettem volna ilyen kutyust. Iszonyat kényes a bundájuk. Az a szerencsém, hogy imádja, ha kefélgetem, mert ha nem szeretné nagy bajban lennék vele.
2012. júl. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bórvíznek hívják.
2012. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!