Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Pulinak egy nap mennyit...

A Pulinak egy nap mennyit kell sétálnia?

Figyelt kérdés
:D

2012. júl. 4. 16:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
tapasztaltam a macskákat imádja kergetni....aztán nagyot les ha olyan macskát talál a kert végébe aki nem fél tőle és nem szalad....:D
2012. júl. 22. 21:25
 12/17 anonim válasza:
Gyilkos helyzetbe könnyen kerülnek,ez már igaz.:-DDe jó a természetűk,úgyhogy nehéz megszidni vagy büntetni.:-)Meg nem is érdemes,hiszen a vérében van a dolog.:-)Milyen színűek a tieid?
2012. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
feketék....egy kis fehér folt van a mellkasukon :) fejükön néhány ősz szállal <3
2012. júl. 25. 21:56
 14/17 anonim válasza:
Szép:-)Nekem is olyan volt.Kölykezni fognak valamikor?:-)
2012. júl. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
már nem :)nálunk 2 van: Gombi 12 éves gyönyörű fiú...és Ticsi aki 8 éves és halál szélén is volt már a doki is el akarta oltani de nem engedtem és most már szépen futni is tud..:) meg mamámnál van még egy ő lány Tücsi 9 éves...imádom őket ő az akit szoktam sétáltatni a többit nem vihetem :) idősek már úgyhogy nem
2012. júl. 26. 21:31
 16/17 anonim válasza:
Akkor nincs unalmas napod mellettük.:-)A lány pulik egyébként nagyon teljesítményorientáltak,imádják a nehezített terepet,ha ki kell kerülni valamit,vagy ha váratlan akadály állja az útjukat,bár ez inkább a kölyöknél számbavehető tulajdonság,egy felnőtt lány puli inkább csak fut ezerrel.:-)
2012. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
az enyém nem szeret sétálni...de muszály neki mert dagadt :D pedig törődök vele...ha akadályokat csinálok azt se szereti :/
2012. júl. 29. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!