Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malamut alkalmas arra, hogy...

Malamut alkalmas arra, hogy jelezzen ha jön valaki?

Figyelt kérdés

Huskyink már többször volt sőt a falunkban is van 9 Husky. Ezek mindegyiket jelez ha valaki megy a kapu előtt és a mieink is jeleztek. De én majd egy Malamutot szeretnék és érdekelne, hogy az is jelez?

Lenne mellette egy Puli.



2012. júl. 5. 17:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
jah és a huskyból sem lesz örző védő, és nem azért mert buták hanem azért, mert őket más célra tenyésztették ki! Egy malamut és huskyból nem lesz soha de soha örző védő, ugyanúgy egy vizsla sem lehet harci kutya, mert őt sem arra a célra tenyésztették. Egyébként a puli még jobb jelző mint a malamut! :)
2012. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Amarok ***** válasza:

Jézusom!!!! Kérlek szépen NE hallgass arra aki azt javasolja , hogy vidd el a malamutot őrző -védőzni!!!!!

A malamut szándékosan úgy lett tenyésztve , hogy emberrel szemben SOHA ne legyen agresszív és ha te ezt a parancsot felülírod benne akkor megkattanhat!Tudom miről beszélek , már láttam ilyet! Veszélyes!

Jelenleg 5 malamutom van ebből 3 jelez ha valaki elmegy a kapu előtt 2 viszont csak csendben áll és nézi az idegeneket farkcsóválva.

Válasz olyan fajtát amelyiknek ez a dolga és ha van időd olvass utána a fajtáknak és csak azután dönts!

2012. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!