Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb bolha és kullanc...

Melyik a jobb bolha és kullancs elleni védekezés?

Figyelt kérdés

Yorkim van és ő minden hónapban bevan kenve Advantix bolha és kullancs ellen+ rajta van a Kiltix.

A dokinál 1180Ft fizettem azért, hogy bekente Advantixxal. Ha megvenném és én raknám rá az többe kerülne? Másik kérdés ki milyen cseppel védi meg kutyáját? A frontline az jó?


2009. júl. 10. 13:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen-igen, Scalibor az. Nekünk egyelőre bejött.

Azt hiszem, 4000 Ft körül van az untrahangos riasztó, de ezt csak úgy hallottam, nem biztos.

2009. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja, h mit helyesel.
2009. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Mi ezt nem értem. Kifejtenéd jobban?

Köszönöm szépen az utolsó előtti válaszolónak az információkat.

2009. júl. 11. 15:00
 14/16 anonim ***** válasza:

ha nem volt kullancsmentes az advantixtől csak amióta ráraktad a killtixet akkor minek az advantix??

ezt nem basz..ás ból kérdem.én egyszer raktam advantixet a kutyámra mer fotópályázat volt hozzá és kipróbáltam(akkor jőtt be) előtte frontline-t használtam se bolha se kullancs az advantixtől telelett bolhával.., allergia..egész nyáron sebek...soha többé!

nekem volt ultrahangos medálom freenapfba vettem 4000ft körül volt. tele volt kullancsal úgyhogy visszavittem és kicseréltettem killtixre!másnapra kiszáradt belőle az összes kullancs!azóta azt használom

a killtix és a frontline jó.

2009. júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
most már mi is rájöttünk. Elég csak a kiltix. Nem kell több advantix meg semmi. Elég ez az egy. Másrészről meg tiszta vegyszer a kutya. Szerintem ezért is vakaródzik. Augusztusban ha megyünk dokihoz megis mondom a dokinak. kiváncsi vagyok mit szól hozzá.
2009. júl. 12. 19:12
 16/16 A kérdező kommentje:
most pedig megfürdetem...
2009. júl. 12. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!