Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért, mitől gennyes 7 hetes...

Miért, mitől gennyes 7 hetes kiskutyám kukija?

Figyelt kérdés

Pár napja hoztuk haza, ma vettem észre, hogy a kis szőr össze van tapadva a kukiján és gennyes, néha nyalja, de azt a pisilések után teszi... Ezüstkolloiddal egy vattával lemostam neki, ha naponta többször megismétlem eredményes lehet?

Egyáltalán mi okozta ezt neki, a kosz az alomban? Egy hét múlva megyünk dokihoz is...


2012. júl. 6. 12:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
fizettél érte egyébként? támogattad a mocskos szaporítót:?:)
2012. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem is épp pisire gondolok....
2012. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hát, mire gondolsz, hm??? 7 hetes a kicsi!

Fizettem. A kiskutyát támogattam, azzal, hogy jó helyen éljen... Fogd fel így.

A szaporító sem ingyen adja a kutyáit, csak sajnos rizikósabb tőle venni, meg stb... De én akkor sem fogom megbánni ezt a döntést SOHA! A szaporító meg b*ssza meg!

2012. júl. 6. 15:08
 14/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem, a kiskutyát semmivel sem támogattad, azt támogattad, h újabb alom jöhessen le! Hadd gratuláljak a csillogó eszedhez.....
2012. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jobb lenne teljesen kivizsgáltatni szerencsétlen, mert ahogy leírtad és, ahogy a szaporítokat ismerem majdnem biztos, hogy van más baja is.
2012. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés nem a szaporítókról szól, ez egy végtelen vita volna, nem érdemes ebbe belemenni...

A kivizsgálás meglesz, de este fele a párommal, míg aludt a kicsi, megnéztük a kis kukiját. Levágtam a hosszú szőrt, csak kisebbet hagytam, aztán ezüstkolloiddal kiáztattuk a beszáradt gennyet és a lyukból a párom fültisztító pálcikával egy csomó szennyeződést tisztított ki, aztán kicsi fecskendővel nyomtunk bele Betadine-t, azóta már 2* is, remélem segít, ha nem javul holnap, szólok a dokinak is. Köszönöm annak, aki segíteni akart és mindenkinek, aki hozzászólt a kérdéshez, így vagy úgy...

2012. júl. 6. 21:33
 17/17 A kérdező kommentje:
...és végig aludta az egészet, illetve csak álmában tudom ezt csinálni, különben mindenütt megrágcsál. :)
2012. júl. 6. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!