Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Óriás uszkár egy 60 négyzetmét...

Óriás uszkár egy 60 négyzetméteres lakásba?

Figyelt kérdés

Kutya vásárlás előtt állok.. két fajta között vacilálok..

Óriás uszkár (álmaim kutyája) és a francia bulldog között. Igazából az óriás uszkárhoz húz a szívem, csak attól tartok,hogy kicsi lenne neki egy lakás. ( tudom,hogy van még 2 méretben de csak az óriás jöhet szóba)

Amúgy mondhatni pörgős vagyok.. minden este futok vagy biciklizek.. a lakás mögött meg van egy óriási park tehát foglalkoznék vele. A francia bulldogtól tartok.. sok ismerősömnek van és rengeteg egészségügyi problémával küszködnek, és nem is nagy labdás/játszós kutyák.

Szerintetek bevállalható egy óriás uszkár?

A másik gondon az a fajtával,hogy fehéret szeretnék, de nem tudok kennelt..:S Segítenétek?


2012. júl. 6. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bevállalhatsz,uszkár roppant alkalmazkodó egy kutya,és amit leírtál tökéletesen elég neki. Persze annyi tapasztalatom van csak hogy törpe uszkárom volt,de a természetük szerintem ugyanaz,max mozgásigény nagyobb. De ha amiket fent leírtál azzal bevállhatod egész nyugodtan. Pl Francia bulli nem fog veled biciklizni és futni,nem bírná:)

Én nagyon ajánlom az uszikat,jól jársz vele!

Kennelt sajnos nem tudok,17 éve vettem tenyésztőtől,de ré volt már :(

2012. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat! :)

Az a baj,hogy sehol nem találok óriás uszkárt.:S Remélem hamarosan beleakadok :)

2012. júl. 6. 13:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a lakásban fogja levezetni a mozgásvágyát :))

Ráadásul megfelelően kezelve nem is hullik a szőre. Nagyon szép megjelenésű kutya az uszkár.

2012. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen gyönyörűek.. :)

na akkor ez eldöntve, már csak kiskutyát kell találnom.. :)

2012. júl. 6. 13:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nézz utána a tenyésztőnek.

2012. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De gyönyörű, Uram Ég !!

Köszönöm!!!

2012. júl. 6. 13:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az uszi tenyésztőket. Nem tudom, ez a tenyésztő milyen? Szóval keresgélj csak.Remélem, sikerül találnod. Még ha várni is kell rá majd.
2012. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bullmasztiffom van 53m2-en, úgyhogy nyugodtan :) Az a lényeg, hogy lent mozgasd le, legyen aktív élete veletek és boldog lesz :)


Tenyésztőt sajnos nem tudok ajánlani.

2012. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Találtam neked egyetlen egy tenyésztőt:

Ha még érdekel itt a link:

[link]

Csak ezt az egyet találtam. remélem segít egy kicsit.

2012. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

találtam neked még egy hirdetést:

[link]

Igaz expresszes de törzskönyves a kiskutya.

2012. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!