Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is rendszeresen beszóln...

Nektek is rendszeresen beszólnak, ha kutyát neveltek?

Figyelt kérdés
Van egy befogadott kutyám, akiben hihetetlen erős a vadászösztön (főleg macskák iránt), és próbálom semlegesíteni. Ma az utcán pont heverészett egy cica, na mondom itt a jó alkalom gyakorolni. Semmi mást nem akartam, csak hogy laza pórázon jöjjön mellettem a macska mellett. Persze nagyon hisztizett, levágta magát a földre, rámugrált, minden. Ha húzott vagy hisztizett, megrántottam a nyakörvét fojtára, de ha szépen jött, akkor laza volt a nyakörv. Erre egy öregasszony leszól a házból, hogy fojtogatom a kutyámat, rámhívja az állatvédőket stb. Veletek is történt hasonló?
2012. júl. 6. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
a neveléssel egyetértenék, de a fojtós nyakörvvel nem
2012. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 gr. Shadow ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele! Legfeljebb szólj vissza, hogy ha felsőfokú kutyakiképző végzettsége van akkor tanácsot elfogadsz, de egyebekben fogja be! Az állatvédők meg foglalkozzanak például a kóser-vágással!
2012. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Alapvetően én sem egyet értek a fojtóval, de a macska mániája már olyan szintet ért el, hogy csak ezt tudom alkalmazni. (1 éves korában került hozzám, addig naponta elszökött az előző 'gazdájától', és szerintem volt, hogy maga szerezte meg az élelmet.)
2012. júl. 6. 15:03
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

helyesen csinálod, a fojtóra szükség van!

Olyanok szoktak beszólni akinek van kutyájuk naponta 1x megpaskolják + láncon tartják é ennyi. Normális kutyás nem fog szólni amiért neveled a kutyád!

2012. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gr. Shadow ***** válasza:
90%
Azt fűzném még hozzá, hogy a fojtónyakörvnél sokkal hatásosabb a halti. Ráadásul, akkor még csak be sem szólnak, mert nem tudják hogy mit látnak :-)
2012. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, bár sztem úgyis beszólt volna, mert irritálta, hogy fél órája ugyanazon a 10 méteren sétáltatom, de eldöntöttem, amíg nem jön laza pórázon, addig sehova nem megyünk. Végül sikerült:)
2012. júl. 6. 15:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is beszólnak,van egy bichonom aki minden kutyát megugat,sajnos az elöző gazdája nem szocializálta rendesen és amikor ugat akkor egy kicsit rántok a pórázon illetve oldalba bököm de nem olyan erősen,erre föként az öregek,jaj ne bántsd szegény kutyát csak beszélgetni akar ,mondom nem bántom csak nevelem..nem tudom mért kell beszólagatni :S nem szeretem az ilyen embereket
2012. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na, akkor nem csak én vagyok így. Tisztelet a kivételnek, de az öregek 90 %-a bolond.
2012. júl. 6. 17:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöket megértelek. Nekem is szoktak beszólni ha a réten gyakorlok a kutyáimmal. Ezt figyelmen kívül hagyom. Viszont ha az én macskámat használnád a kutyád gyakorlatozására annak én sem örülnék, vagy ha percekig egyhelyben állnál és hergelnéd a kutyáimat meg az egész utcát...
2012. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nénit, hogy ő hogy csinálná a helyedben? A fojtó nem állatkínzás, ha valaki tudja, hogy kell használni.
2012. júl. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!