Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan gazdi, akinek a...

Van itt olyan gazdi, akinek a kutyusa a pollenre allergiás? Milyen tünetei vannak és milyen kezeléseket kap? Vagy szed valamit?

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

én kutyusom tuti ,hogy virág pollenre allergiás

de a dokinál már 3x voltunk,de ugyan azokat beadta mind3x ,de ugyan úgy elő jött neki.


április tájékán kezdte magát rágni a hátsó lábán belül és mind két oldalán a combja felett, tavasszal jön elő neki, akkor volt már tavaly,hogy véresre rágta magát akkor vittük orvoshoz,de hiába a gyógyszerek nyáron újra előjött neki, de ősszel és télen nem jön elő neki szóval csak gondolom hogy pollenre allergiás.. mivel most nincs pénzem allergia vizsgálatra így én körömvirág krémmel bekentem neki és szépen begyógyult :) ha lesz pénzem elviszem egy másik dokihoz és kérek pollenre allergia vizsgálatot ,de ez 20-30 ezer ft vagy annál több és akkor gondolom tavasztól őszig gyógyszert kéne szednie ami szintén drága lehet..

2012. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém, de csak enyhén, kiütései lesznek egyes növényektől, így amennyire lehet tisztán kell tartani (minden séta után törlés/ tiszta vizes zuhany), illetve immunerősítőt kap.
2012. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!