Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet kiírtani a bolhákat?

Xoxo. kérdése:

Hogyan lehet kiírtani a bolhákat?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek! Szerdán vettem egy kis yorkit, vasárnap lesz 6 hetes nagyon pici a tenyeremben elfér. Nagyon édes, de egy gond van vele hemzsegnek benne a bolhák. Mivel még fürdetni se nagyon lenne szabad ezért tanácstalan vagyok hogyan írtsam ki belőlük ezeket. Nagyon sajnálom szegényt folyton vakaródzik. Félek, mert mindig fel akarna mászni hozzám az ágyba de nem merem megengedni neki, ilyenkor nagyon sajnálom sokszor már könnybelábad a szemem...:( Segítsetek kérlek!!!!

2012. júl. 7. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Görgess le a kapcsolódó kérdésekhez, ott is ajánlanak valamit.

[link]

2012. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél mellé egy gibbont az leeszegeti róla
2012. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki való Strongold cseppet. Igen látványosan elpusztítja pár órán belül az összes bolhát. Addig egy Neostomosanos fürdetés is segít.
2012. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

Szia!


Még nem találkoztam ilyen esettel, hogy 5-6 hetesen már bolhás lenne. De mindenre van gyógyír! Nyugi. Lehet már venni nagyon jó kullancs és bolha irtót. Ilyen a "frontline". Én is ezt használom, és nagyon jó. Az állatorvos is ezt javasolta. Szerintem ez a legjobb. Ilyet tudsz venni állatkereskedésben. De figyelj oda, hogy megfelelő súlynak valót vegyél. Rá van írva, hogy milyen idős és milyen súlyú kutyáknak való. Mivel neked még kicsi, ezért macskáknak valót kell venni. Én is azt vettem, amikor ilyen kicsi volt. Ugyanolyan a hatása is. Úgy körülbelül 2500-3000Ft. 4 hétig kitart. És fürdetni is lehet benne!

Ha van még kérdésed szívesen veszem. Én nagyon értem a yokik világát. Mindent tudok róluk. Mivel viszonylag kezdő gazdi vagy szerintem lesz kérésed. Fordulj hozzám bizalommal!

2012. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is egy pont ennyi idős kutya volt (ideiglenesbe). Megfürdettem, vettem Frontline cseppet, ami a bolhák irtására van (2 féle csepp van, hogy a jót válaszd kérd az eladó segítségét). Vettem egy Insect nevű sprayt, amivel az összes fekhelyet, szőnyeget amire ráfeküdt lefertőtlenítettem vele (lárvák miatt).
2012. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 9. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!